Connect with us

Reklama

Ako predať nehnuteľnosť?

Published

on

Reklama
Reklama

Nebudeme sa zaoberať tým, či predávať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie alebo na „vlastnú päsť“. Je to na zvážení majiteľov. Otázka skôr znie, ako predať byt, ak je na trhu viacero totožných bytov, či už za rovnakú alebo rôznu cenu. Ako „prinútiť“ kupujúceho, aby sa zameral práve na váš byt?

[singlepic id=11430 w=320 h=240 float=left]Alfa a omega je poriadok, čistota, ústretovosť ku kupujúcemu. Tak ako trhovníci ukladajú a leštia ovocie na trhu, len aby si zákazník vybral ich tovar, tak aj vy musíte svoj byt pripraviť na predaj. Znamená to, že ideálny stav je, ak byt je vyprataný, bez zbytočných vecí, vymaľovaný, kúpeľňa a WC vyčistené bez usadenín a vodného kameňa, v neposlednom rade okná priezračné ako keby ani nemali osadené sklené výplne. Ak je váš byt v takomto stave, ste na najlepšej ceste k predaju. Samozrejme týka sa to aj predávajúcich – majiteľov domov. Títo majú o to ťažšie, že si musia upratať aj v priľahlých stavbách, ako sú garáže, či letné kuchyne. Upravené  záhradky tiež samozrejme pôsobia veľmi pozitívne.

Z vlastných skúseností vám môžeme zodpovedne povedať, že vyčistená nehnuteľnosť sa predá oveľa rýchlejšie, ako zanedbaná. Ak sa vám zdá, že je toho na vás priveľa, naša realitná kancelária Pallas vám zabezpečí kompletné služby vrátane presťahovania, vypratania, vyčistenia a vymaľovania vašich nehnuteľností.

Pallas zabezpečí všetko za vás!

Reklama

[nggallery id=572]

Autor: PR

Populárne články