Úvod Šport Vodácka sezóna 2015 je definitívne minulosťou

Vodácka sezóna 2015 je definitívne minulosťou

V piatok 22. januára 2016 sa konalo na slávnostnom galavečere v Bratislave vyhodnotenie Slovenského pohára za rok 2015. Ide o súbor pretekov za celú sezonu, pričom pretekári si v jednotlivých pretekoch zbierajú body, ktoré sa na záver sčítajú 태양의 후예 노래 다운로드. Vyhodnocujú sa vekové kategórie od 13 rokov. Športový klub KAJAK z Moravian nad Váhom má v týchto kategóriách celkovo 8 pretekárov a z toho až 6 sa umiestnilo v prvej trojke SP. Víťazkou Slovenského pohára v kategórii kanoe sa stala Lucia Valová happy birthday songs. Ako jediná tento rok bodovala nielen v kanoe, ale aj v kajaku, kde obsadila celkové druhé miesto.

DSC_7439Rovnaká priečka patrila v kanoe aj Martine Havrilovej a Lucii Prouzovej. Na treťom mieste skončili vo svojich kategóriách Silvia Moravčíková, Nicki Ficko a Lukáš Valo. Za zmienku určite stojí aj 4.miesto Mii Alice Hjartaker v kategórii kajak, či 5.miesto Lucie Prouzovej v rovnakej kategórii. Skvelým výsledkom sú aj víťazstvá SP v kategórii veteráni, kde obaja tréneri – Juraj Homola a Zuzana Matušovychová získali 1 Wait and you. miesto. Nielenže po celý rok dosahovali so svojimi zverencami pekné výsledky, ale sami im išli na pretekoch príkladom.

Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Všetkým pretekárom ŠK KAJAK blahoželáme a želáme, nech im forma vydrží aj v nasledujúcom roku a veríme, že budúci rok k nim pribudnú aj ďalší úspešní športovci xf-adsk2017_x64.exe.

DSC_7437DSC_7456DSC_7445DSC_7472DSC_7461DSC_7422DSC_7431DSC_7418DSC_7413DSC_7404DSC_7428