Úvod Šport Titul najlepšieho kanoistu patrí opäť piešťancovi Matejovi Rusnákovi

Titul najlepšieho kanoistu patrí opäť piešťancovi Matejovi Rusnákovi

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Slovenský zväz rýchlostnej kanoistiky aj tento rok oceňoval svojich najlepších pretekárov v ankete Rýchlostný kanoista roka 2015. V Dome kultúry Zrkadlový háj v Bratislave 22 Zumba Dance Download. januára sa uskutočnil Galavečer rýchlostnej kanoistiky. Okrem hlavných kategórií kajakári, kajakárka, kanoista, výkon roka, najlepší junior, tréner roka vyhlasoval  Slovenský zväz rýchlostnej kanoistiky aj výsledky Slovenského pohára 2015 애플 리케이션 다운로드. Najlepším kanoistom bol opäť vyhlásený Piešťanc Matejovi Rusnák.

3-6d1a91ad581cdf967201c3c6f6d151ea38935e0f

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Galavečer sa zaraďuje medzi spoločenské udalosti, kde je priestor pre stretnutia slovenskej kajakárskej špičky. Mali sme možnosť stretnúť našich zlatých majstrov, ale aj bývalých úspešných vodákov, olympionikov, trénerov a v neposlednom rade priateľov tohto športu, ktorí nás podporujú 갤럭시 s7 유심 다운로드. Najlepším slovenským kajakárom za rok 2015 sa stal skvelý Juraj Tarr člen najúspešnejšieho slovenského štvorkajaku.

Najlepšou kajakárkou sa rovnako ako vlani stala Martina Kohlová mameppkgui 다운로드. V Slovenskom pohári 2015 sa klub Kajak&Kanoe Piešťany umiestnil na 4. mieste. Medzi najlepšími boli ocenení Michal Jurčo, Hana Mikéciová, Romana Mikušová a Daniel Rybanský Download code without integrity check. V sobotu 30. januára 2016 v Bratislave v nákupnom centre AVION môžete zažiť pretekársku atmosféru. Uskutoční už tradičné zimné podujatie – majstrovstvá Slovenska ťahaní na pádlovacích trenažéroch voice recording.

-text,foto : tlačová správazdroj: canoe.sk, sport.sme.sk-

REKLAMA