Úvod Novinky Plavci ŠPK Kúpele Piešťany prežili mimoriadne úspešný víkend, získali až 48 medailí

Plavci ŠPK Kúpele Piešťany prežili mimoriadne úspešný víkend, získali až 48 medailí

REKLAMA
Esesko

Na medzinárodných pretekoch Veľká cena Popradu sa uplynulý víkend vo veľkej konkurencii vyše 400 plavcov zo 40 klubov a 6 krajín zúčastnilo i 19 plavcov z ŠPK Kúpele Piešťany newtonsoft.json.dll 다운로드. Piešťanci získali 23 medailových umiestnení. Najmladší členovia klubu sa zúčastnili Veľkej ceny mesta Nové Zámky, vyplávať sa im podarilo ďalších 25 medailí podcast batch.

Zľava – Buková, Šprláková-Zmorová a Švecová

Najúspešnejšie boli pretekárky Rebeka Buková, ktorá si vyplávala 3 x I Download By Annie Free. miesto v disciplínach 50m, 100m a 200m znak a II. miesto v disciplíne 400m polohový pretek a Olivia Ana Šprláková-Zmorová, ktorá vybojovala 2 x I Jack Richards. miesto v disciplínach 400m voľný spôsob a 400m polohový pretek, 2 x II. miesto v disciplínach 200m voľný spôsob a 200m polohový pretek a III Pre-in Sanskrit. miesto v disciplíne 100m voľný spôsob.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Sára Niepelová vyhrala I. miesto v disciplíne 200m motýlik a II. miesto v disciplíne 400m polohový pretek 위너 센치해 다운로드. Ďalšie medailové umiestnenia získali Romana Švecová 3 x II. miesto a 1 x III. miesto, Filip Lányi 1 x II. miesto a 3 x III. miesto a Jakub Jánsky 1 x II 아이클라우드 사진 다운로드. miesto a 3 x III. miesto. Plavci plaveckého klubu ŠPK Kúpele sa ziskom medailí zo zúčastnených 40 klubov umiestnili na peknom štvrtom mieste.

Naši najmladší pretekári za zúčastnili na pretekoch Veľká cena Nové Zámky, kde pri účasti 200 pretekárov zo 17 klubov získali 25 medailových umiestnení 환경 스페셜 다운로드. Najúspešnejšia bola Katarína Černeková so ziskom troch prvých miest v disciplínach 50m znak, 200m znak a 100m prsia a 3 x sa umiestnila na druhom mieste v disciplínach 100m znak, 100m a 200m voľný spôsob Download aix 7.1. Ďalšie medailové umiestnenia získali Mário Stanček, Patrik Tapušík, Oliver Švec, Veronika Luciaková a Marko Šprlák-Zmora.

Tešíme sa, že nám v Piešťanoch vyrastá medzi mládežou množstvo plaveckých talentov , ale o novom bazéne je opäť ticho a nič konkrétne sa nerobí.

-lt/ŠKP Kúpele Piešťany-

REKLAMA