Úvod Šport Sára Niepelová získala 10 titulov a zaplávala juniorský rekord Slovenska

Sára Niepelová získala 10 titulov a zaplávala juniorský rekord Slovenska

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na Majstrovstvách SR v plávaní, ktoré sa konali uplynulý víkend, sa zúčastnilo deväť plavcov z ŠPK Kúpele Piešťany nwc2.1 다운로드. Naše „želiezko v ohni“ Sára Niepelová bola najúspešnejšou ženskou účastníčkou so ziskom piatich juniorských a piatich seniorských titulov 율려체 다운로드. K zlatým medailovým umiestneniam v závere pretekov pridala juniorský rekord Slovenska na 1500m voľný spôsob časom 17:10,82. Majstrovské tituly získala vo veľmi náročných disciplínach 200m motýlik, 400m polohový pretek, 400, 800 a 1500m voľný spôsob 빅 샤크 다운로드.

Druhou najúspešnejšou pretekárkou Kúpeľov bola Zora Bogárová, ktorá sa umiestnila vo finále na peknom štvrtom mieste v disciplíne 200m motýlik medzi juniorkami a šiesta bola medzi seniorkami 나혼자산다 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ani ostatní pretekári sa medzi seniormi nestratili a vo finálových umiestneniach skončili Lýdia Drahovská, ktorá skončila na 10. mieste v disciplíne 200m motýlik, Michaela Toplčányová, ktorá sa umiestnila na 10 Download Android flash player. mieste v disciplíne 400 m polohový pretek a 11. mieste v disciplíne 200m motýlik. Len trinásťročná talentovaná Dominika Šišková sa umiestnila v disciplíne 200m prsia na 9.mieste 아파치 index html 다운로드. Chlapci Filip Lányi , Dominik Dobrucký , Gabriel Ilončiak a Dávid Holík taktiež vynikajúco reprezentovali materský klub všetko v najlepších osobných výkonoch one hand clapping.

-ŠKP Kúpele Piešťany/Foto: Moravcová-

REKLAMA