Úvod Šport Na Marháte padol rekord

Na Marháte padol rekord

REKLAMA
Skola Rakovice

V sobotu 21. augusta sa streli priaznivci lesného behu na Výtokoch, kde sa konalo tretie záverečné podujatie Piešťanského pohára v lesnom behu – Beh okolo Marhátu 카페음악 mp3 다운로드. Pretekov na Ahoji, na Zlatom vrchu a okolo Marhátu, ktoré boli súčasťou pohára, sa zúčastnilo v 16-tich vekových kategóriach celkovo 203 pretekárov pretekajúcich aspoň raz 엑셀 2007 무료 다운로드. Na posledné podujatie prišlo 117 bežcov.

[singlepic id=18659 w=320 h=240 float=left]Na najdlhšiu trať Behu okolo Marhátu (11 500 metrov) sa vydalo 52 pretekárov travel guide. Z Výtokov vystúpali lesom do sedla Gajda, vrstevnicou smerom na Jelenie jamy, kde odbočili do sedla Marhátu po červenej turistickej značke. Bežci potom pokračovali popod vrchol Marhátu lesnou cestou znova na červenú značku s prudkejšími stúpaniami a klesaniami späť smerom na sedlo Gajda a odtiaľ bežali lesnou cestou s prechodom na asfaltovú, do doliny do cieľa na Výtokoch epic pen.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Najrýchlejším s pomedzi všetkých mužov bol Martin Vrábel z Jamesu Piešťany, ktorý 11,5 km prebehol za 47 minút a 8 sekúnd Ppt viewer download. Mužský traťový rekord Ondreja Puškára 45 minút 13 sekúnd zostal nepokorený, ale ženský padol výrazne. Prekonala ho jeho držiteľka Katarína Drahovská, keď svoj čas 57:46 vylepšila na 53 minút 53 sekúnd swing browser.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=ia21q-TsXQI[/youtube]

Výsledky Piešťasnkého pohára v lesnom behu nájdete tu 스케치 업 소스 다운로드.

Kompletné výsledky Behu okolo Marhátu 2011

Predškoláci do 6 rokov 150 m
1Erik Tupý2004Nové mesto nad Váhom0:20
2Ondrej Remiš2005Slávia Trnava
3Lukáš Plačko2005Brezová pod Bradlom
Oliver Valach2008Piešťanyďalší bez merania a poradia
Ondrej Valach2005Piešťany
Timotej Balák2006Piešťany
Matej Hudcovič2006Piešťany
Jakub Hudcovič2008Piešťany
Adamko Čerňak2007Bratislava
Alex Klein2007Piešťany
Jonatán Drobný2005Piešťany
Matúško Kubala2006Piešťany
Predškoláčky do 6 rokov 150 m
1Veronika Karabová2005AK Bojničky0:22
2Kristína Trgová2004Bratislava
3Viktória Trgová2006Bratislava
Eliška Drahovská2007ŠBR Piešťanyďalší bez merania a poradia
Nataša Fáberová2005Suchá nad Parnou
Lenka Kovalčíková2008Piešťany
Daniela Brežná2008Team Mrzák Piešťany
Tamarka Krupová2006Piešťany
Zorka Krupová2008Piešťany
Nikol Brejlová2007Praha
Adela Brejlová2005Praha
Paulínka Černiaková2005Bratislava
Linda Plačková2006Brezová pod Bradlom
Tereza Bernovská2006Nové Mesto nad Váhom
Sofia Harizaj2008Piešťany
Mladší školáci do 10 rokov 800 m
1Medard Feder2001AŠK Pezinok2:43
2Benjamín Drahovský2001ŠBR Piešťany2:48
3Daniel Borovský2001Brezová pod Bradlomďalší bez merania
4Martin Šmehlík2001TJ Družba Piešťany
5Michal Remiš2003Slávia Trnava
6Timotej Drahovský2004ŠBR Piešťany
7Viktor Malík2002Ostrov
8Kristián Winter2004Luxemburg
9Martin Žilinka2003Piešťany
10Benjamín Balák2004Piešťany
Mladšie školáčky do 10 rokov 800 m
1Nina Tupá2000Nové mesto nad Váhom2:52
2Gabriela Baláková2001Piešťanyďalší bez merania
3Nina Bábska2002SPK Bratislava
4Margarét Vargová2004Zemianske Sady
5Erika Ábelová2001Družba Piešťany
6Hanka Rybárová2002BK Zobor Nitra
7Zuzana Federová2003AŠK Pezinok
8Anna Kleinová2002Piešťany
9Sofia Čerňaková2004Bratislava
Starší školáci do 15 rokov 2000 m
1Marek Jankovič1998Cífer7:30
2Tadeáš Drahovský1997ŠBR Piešťany7:53
3Michal Karaba1998AK Bojničky8:27
4Tomáš Remiš2000Slávia Trnava9:30
Staršie školáčky do 15 rokov 2000 m
1Lýdia Drahovská1999ŠBR Piešťany8:29
2Zuzana Karabová2000AK Bojničky8:43
3Zuzana Válková1999Topoľčany9:34
4Zuzana Ábelová1999Družba Piešťany9:56
Juniori do 20 rokov 5000 m
1Juraj Pospíšil1994Družba Piešťany21:44
2Samuel Rybár1995BK Zobor Nitra22:17
3Dušan Macháč1995Družba Piešťany23:53
4Martin Vaško1994AK Bojničky24:34
Juniorky do 20 rokov 5000 m
1Lucia Nemcová1994Družba Piešťany24:38
2Agáta Malíková1995PPK Piešťany25:15
3Zuzana Karabová2000AK Bojničky29:53
Muži A 11500 m
1Martin Vrábel1977James Piešťany47:08
2Ján Fáber1973OcÚ Suchá nad Parnou47:24
3Patrik Hrotek1991Horná Ves47:44
4Martin Plačko1976Brezová pod Bradlom51:32
5Ivan Benča1977Horné Hámre52:08
6Ján Remiš1974Fešák Team52:57
7Andrej Holovič1975James Piešťany53:08
8Marián Horvát1976Dubnica nad Váhom56:07
9Juraj Machovič1990Piešťany56:30
10Lukáš Novák1986Dynamo Rožňava57:27
11Dušan Knap1976Awd Local Patriots59:42
12Peter Haratik1982Triatlon Team Trnava59:46
13Viliam Michálek1966Piešťany1:00:36
14Ladislav Fančovič1980Hlohovec1:01:10
15Filip Vančo1993Topoľčany1:03:27
16Martin Bernovský1973Adrenalín shop.sk1:03:34
17Vladimír Kudla1981Trenčín1:04:37
18Andrej Valko1982Utekávači Piešťany1:07:07
19Pavel Odogh1980Nitra1:07:39
20Michal BodockýBrestovany1:08:53
21Martin Safko1982Utekávači Piešťany1:09:00
22Pavol Hajduk1973Dolný Kubín1:09:06
23Juri Čerňak1972Bratislava1:10:10
24Ján Ciklamini1975ŠBR Piešťany1:11:35
25Peter Fančovič1985Hlohovec1:14:02
26Martin Matejovič1980Bratislava1:15:42
27Marián Károlyi1974Trenčín1:19:29
Muži B od 40 rokov 11500 m
1Ervin Páleník1962Trenčín49:57
2Milan Furár1970Nitra51:02
3Pavol Malík1969Piešťany51:56
4Roman Babulic1967Topoľčany53:44
5Andrej Bábsky1969Piešťany56:46
6Ivan Pšenek1967Dubnica nad Váhom59:46
7Milan Rakús1966Trnava1:01:27
8Roman Karaba1971BK Slimáci1:04:43
9Robert Lenčeš19661:04:47
10Peter Orihel1967OBS Drahovce1:07:14
Muži C od 50 rokov 11500 m
1Miroslav Kováč1952Trenčín52:18
2Ján Michalík1957Topoľčany1:01:36
3Ján Varmuža1952Brezová pod Bradlom1:12:42
Muži D od 60 rokov 5000 m
1Anton Dobrodenka1948ŠKK Lednické Rovne24:02
2Jaroslav Sládek1950BBS Bratislava29:23
3Ivan Fiamin1941Slávia STU Bratislava30:07
4Karol Kramárik1948Ostrov30:45
5Anton Hajro1935BK Kľačany33:27
Ženy E 11500 m
1Lubomíra Maníková1986AK Spartak Dubnica55:23
2Veronika Kováčová1987Trenčín1:05:18
3Zuzana Krasnohorská1978Run4fun1:06:04
4Annika Matejovič1987Bratislava1:14:49
Ženy F od 35 rokov 11500 m
1Katarína Drahovská1975ŠBR Piešťany53:53
2Renáta Klčová1971Družba Piešťany56:30
3Andrea Orihelová1972OBS Drahovce1:07:20
4Gabriela Plačková1976Brezová pod Bradlom1:08:09
5Martina Winter1973Luxemburg1:13:37
6Daniela Ďurovcová1976Dubnica1:13:47
Ženy G od 50 rokov 5000 m
1Anna Fančovičová1958Hlohovec33:55
Nordic walking 11500 m
1René Bábela1959Bratislava1:31:00
2Peter Novák1983Piešťany2:10:00
2Kameništiak1964Bratislava2:10:00

[nggallery id=1029]

REKLAMA