Úvod Novinky Na Ahoji si v polovici júna zmerajú sily mladí lyžiari

Na Ahoji si v polovici júna zmerajú sily mladí lyžiari

REKLAMA

Na Ahoji nad obcou Banka si už o pár dní zmerajú svoje sily lyžiari na tráve z Českej republiky, Nemecka, Rakúska, Talianska, Švajčiarska a samozrejme domáci Slováci 가십걸 시즌1 다운로드. Počas tretieho júnového víkendu (17.-18.6.2017) sa v AHOJ GrasSki-Bike parku uskutočnia Medzinárodné preteky FIS žiakov 괌 지도 다운로드. Areál na Ahoji tento rok prechádza tento rok zmenami, pričom najväčšou bol presun a predĺženie horného vleku, čo prispeje k širším možnostiam pri usporadúvaní pretekov v lyžovaní na tráve 신나는 힙합 다운로드.
Podujatie začína už v piatok popoludní tréningami for you. V sobotu je na pláne slalom a v nedeľu si pretekári zmerajú sily v obrovskom slalome. V sobotu prvé kolo začína  o 11:00 h, druhé o 14:00 h vst 다운로드. V nedeľu bude program o hodinu posunutý, čo znamená, že prvé kolo je na pláne o 10:00 h a druhé o 13:00 h.

 

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Prvé kolo Grasski FIS – Childrencupu ukázalo veľmi vyrovnanú úroveň pretekárov a tak domáce podujatie sľubuje tiež dramatické súboje 50가지 그림자. Slovensko budú reprezentovať pretekári z Bratislavy, Kremnice a domáci Piešťanci. „Príďte vytvoriť našim pretekárom skvelú atmosféru a nazrite do sveta lyžovania na tráve, v ktorom máme viacnásobnú majsterku sveta windows 10 소프트웨어 다운로드. Možno práve vaše dieťa bude následovníkom našej Barbary v tomto športe. Radi vás uvítame,“ pozývajú organizátori podujatia. 

Viac informácií o lyžovaní na tráve i samotnej akcii nájdete na www.grasskislovakia.sk 영화 만들기 다운로드.


-th- Ilustr 자소서 다운로드. foto: -lt-

REKLAMA