Úvod Šport Lyžiarske stredisko Ahoj bude hostiť svetový pohár dospelých

Lyžiarske stredisko Ahoj bude hostiť svetový pohár dospelých

REKLAMA

Lyžiarske stredisko Ahoj by malo v budúcom roku hostiť Svetový pohár v lyžovaní na tráve v seniorskej kategórii. Medzinárodná komisia FIS predbežne schválila termín 6 유니클로 화면보호기 다운로드. júna 2020. Kopec len kúsok od Piešťan, by tak po prvý raz privítal svetovú špičku dospelých lyžiarov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Nad obcou Banka sa pravidelne stretávajú juniori od 16 rokov na pretekoch FIS v lyžovaní na tráve Nero BurningRom 7 download. Tento rok sa uskutočnili koncom mája. Vrámci najvyššej svetovej súťaže juniorov sa na štart postavilo 36 lyžiarov z Českej republiky, Talianska, Rakúska, Slovenska a Švédska Sudden Strike 2.

„Súťažilo sa v disciplíne šprint slalom. Z našich pretekárov sa najviac darilo Nikole Fričovej z Bratislavy, ktorá obsadila druhé a štvrté miesto 새벽 기도 음악 다운로드. Úspešní boli aj domáci športovci. Alex Jánoška vybojoval šiestu a desiatu priečku. Vanesa Drahovská, pre ktorú to bol prvý štart v najvyššej súťaži, obsadila počas oboch dní siedme miesto previous version of TeamViewer. Adam Masár z Piešťan bol ôsmy,“ informoval Martin Jánoška prostredníctvom FB stránky Obce Banka.

Podľa jeho slov technický delegát Michael Stocker z Rakúska, bývalý viacnásobný majster sveta, hodnotil organizáciu pretekov aj svah na výbornú a odporučil v roku 2020 organizovať na Ahoji Svetový pohár dospelých lyžiarov.  „Tento návrh bol predložený na Medzinárodnej komisii FIS a predbežne schválený na termín 6 hbase. júna 2020. Dátum bude pre Ahoj výnimočný nielen usporiadaním prvého svetového pohára, ale zároveň uplynie 40 rokov od vzniku tohto lyžiarskeho strediska a 10 rokov, odkedy sa na Ahoj vrátilo lyžovanie na tráve,“ dodal M 노을 꿈 다운로드. Jánoška. 

-red- Zdroj: FB Obec Banka

REKLAMA