Úvod Šport Dozvedeli sa kde sú zdroje a kde sa dá ušetriť podľa zákona...

Dozvedeli sa kde sú zdroje a kde sa dá ušetriť podľa zákona o športe

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Asociácia športových klubov Piešťany spolu s Učenou právnickou spoločnosťou zorganizovala v utorok 4 경고음 다운로드. júna v priestoroch novootvoreného administratívneho centra Floreár Ideapark odborný seminár. Nosnou témou bol zákon o športe.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Stretnutie bolo súčasťou projektu Učenej právnickej spoločnosti „Séria seminárov 2019″ so zameraním najmä na odborníkov zo športových klubov Download the acheong law. Nosnou témou bol Zákon o športe s výstižným názvom “Zákon o športe – zmluvné vzťahy, dane, odvody a špecifiká účtovníctva v športe alebo Financovanie klubového športu na Slovensku – kde sú zdroje, kde sa dá ušetriť a ako na to?“ 구글스케치업 다운로드.

Odborníci z oblasti práva, účtovníctva a odvodov svojou prezentáciou oslovili viac ako 90 účastníkov a to nielen s novými poznatkami v zmluvných vzťahoch 유니팩 다운로드. Zákon je zložitý z rôznych aspektov ako sú daňové dopady a odvodové povinnosti so zameraním na to, kde sa dajú získať a kde ušetriť (legálne) peniaze pre šport Sweet life download. Ak ste nestihli seminár, pozrite si videozáznam, ktorý nájdete na Youtube kanáli AŠK PN Jang Wook-jo download.

TS Foto: Juraj Mráz

REKLAMA