REKLAMA

Počas druhého júnového víkendu sa na Slovensku konali po prvý raz v histórii Majstrovstvá Európy v coursingu pre nechrtov. Zúčastnila sa ich aj fenka Rebeka z Piešťan 귀를 기울이면 다운로드. V silnej konkurencii psov z viacerých krajín Európy sa nečakane stala šampiónkou.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Knebl

Coursing je šport, pri ktorom pes naháňa umelú návnadu Download Captain Marvel smi. Simuluje sa tak lov zajaca. Na lúke sa natiahne medzi systémom kladiek približne 700 dlhé lanko. Na jednom konci je strapček nasiaknutý umelým pachom zvery a na druhom konci naviják, ktorý tento strapček ťahá pred psami 맥용 프리미어 다운로드. Úlohou psa je návnadu chytiť.

Najlepšou v naháňaní medzi najmenšími psami v kategórii Toy bola Rebeka, kríženec Jack Russell teriéra 위닝2013 다운로드. Jej začiatky pritom vôbec neboli jednoduché. Dostala sa ako nechcený psík do útulku organizácie Russell Rescue, kde si ju pred rokom zamilovali jej terajší majitelia Lucia Šteinerová a Juraj Valo z Piešťan. 

„Mala neskutočne veľa energie, a tak som hľadala spôsob ako ju unaviť 고인체 폰트 다운로드. Coursing bol pre to ideálny. Trénovať sme začali v klube Západoslovenský coursing. Pod vedením ľudí z tohto klubu prebiehala aj príprava na splnenie licenčných behov potrebných na to, aby sa mohla zúčastniť pretekov Phonebus movie. Rovnako samotná príprava na majstrovstvá,“ hovorí šťastná majiteľka.

Rebeka je malý akčný psík, ktorý je dôkazom, že aj pes z útulku to môže dotiahnuť na stupne víťazov gta v apk 다운로드.

Pri coursingovom preteku strapček naháňajú dvaja psy odlíšený červenou a bielou dečkou. Nehodnotí sa len ich rýchlosť, ale aj obratnosť, horlivosť, vytrvalosť a to ako korisť nasledujú ubuntu 14.04 다운로드. Každé z týchto kritérií je bodované hodnotami 1 až 20, spolu teda môže pes získať maximálne 100 bodov od jedného rozhodcu. Pretek hodnotia 2 až 5 rozhodcovia m4s.

-red- Foto: -ls-

REKLAMA