Úvod Šport Masár a Jánoška suverénnymi víťazmi svetového pohára žiakov

Masár a Jánoška suverénnymi víťazmi svetového pohára žiakov

REKLAMA

Prvá polovica prázdnin bola pre lyžiarov na tráve mimoriadne náročná, ale aj úspešná. Člen Lyžiarskeho klubu Remas Piešťany Matúš Ficel sa zúčastnil juniorských majstrovstiev sveta, kde sa v silnej konkurencii nestratil a vynikajúcu formu potvrdili i Adam Masár a Alex Jánoška, ktorí si v rámci FIS Children Cupu obliekli dres víťazov v celkovom poradí 전철노선표 다운로드.

Matúš Ficeľ štartoval na juniorských MS za účasti 12 krajín, kde okrem alpských štátov pretekali aj lyžiari z Japonska, Iránu a Tajvanu Download 12 Secret Juju. V slalome obsadil výborné deviate miesto. V obrovskom slalome a v superkombinácii mu patrilo zhodne 18 miesto.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Masar a JanoskaO pár dní neskôr sa talianskom v Trentino – Levico konalo finálové kolo Svetového pohára žiakov, kde taktiež štartovali aj pretekári mimoeurópskych krajín Pentastom Taiwan server download. Naši lyžiari Adam Masár a Alex Jánoška na ňom potvrdili výbornú formu. Masár vyhral v slalome aj v obrom slalome, Jánoška bol v „obráku“ druhý a v slalome po riskantnej jazde v druhom kole vypadol wechat pc버전 다운로드. Obaja ale suverénne zvíťazili v celkovom poradí starších a mladších žiakov a obliekli si dres FIS CHILDREN CHAMPION 2015.

Vanesa Drahovská bojovala o celkové tretie miesto, ale po slabších výkonoch vo finálových pretekoch, kde bola  šiesta a ôsma, nakoniec skončila  štvrtá Monster Hunter.

Žiakom už sezóna skončila, Adam Masár však ešte pokračuje vrámci vodného lyžovania.

Koncom júla sa konalo aj ďalšie podujatie svetového pohára dospelých v Iráne, kde najlepšia slovenská lyžiarka na tráve Barbara Míková z Bratislavy, ktorú trénuje reprezentačný tréner Luboš Masár z Piešťan, zvíťazila o obrovskom slalome aj v superkombinácii Mount & Blade ne mode. Momentálne je líderkou Svetového pohára a čakajú ju ešte preteky vo Švajčiarsku a finále v rakúskom Kaprune, na ktoré cestuje slovenská reprezentícia už tento štvrtok I'm a natural personed the prequel. V septembri pôjde na Majstrovstvá sveta do Talianska a trénerský tím od nej očakáva minimálne jeden titul majsterky sveta.

Úspechy našich lyžiarov na tráve a tvrdú prácu trénerov si všimla aj verejnoprávna televízia a 9 진격의거인 2기 1화 다운로드. augusta odvysielala v správach reportáž z Ahoja:

L Production 101 Season 2 Episode 1. Masár/red, foto: L. Masár

REKLAMA