Úvod Novinky Havrani hostili Zlatých chlapcov

Havrani hostili Zlatých chlapcov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hokejisti odkázali rodičom a trénerom: „Dajte deťom viac slobody.“  Hokejový klub HK HAVRANI Piešťany pripravil v Piešťanoch v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja a pod záštitou Asociácie športových klubov Piešťany v pondelok 18 wind or a little wedge. marca stretnutie s bývalými slovenskými hokejovými reprezentantmi.

Do Piešťan prišli „Zlatí chlapci“ porozprávať nielen o svojich úspechoch, prehrách a víťazstvách, ale aj o novom pohľade na hokejový rozvoj mládeže hp laptop touchpad driver. Pozvanie prijali hokejisti Miroslav Šatan, Ján Lašák, Richard Pavlikovský a Dušan Milo. Diskusie sa zúčastnil aj športový odborník Dušan Benický a fínsky hokejový expert Jukka Tiikkaja, ktorý v súčasnosti pracuje pre slovenský hokejový zväz Download the android image.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Hokejisti rozprávali o nielen svojej ceste k hokeju a úspešnej kariére. Venovali sa najmä súčasným problémom a výzvam, ktorým čelí slovenský hokej 크롬 영화 다운로드. Miroslav Šatan jeden z problémov slovenského hokeja vidí v nedostatočnej voľnosti detí rozvíjať svoju kreativitu. Podľa neho sa vytratila radosť z hry ako takej 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. „Myslím si, že naša generácia uspela v NHL preto, lebo detstvo sme trávili na ulici, hrali sme rôzne športy – hokej, futbal, basketbal, tenis Fallout 4. Táto všestrannosť nás pripravila na veľkú kariéru,“ vysvetlil Šatan.

Fíni si osvojili nové myšlienky už dávno

Hokejisti odmietajú prístup rodičov, ktorí dieťa dajú na hokej a po niekoľkých tréningoch už očakávajú maximálne výkony spring bulletin board. Pripustili, že v dnešnej internetovej dobe je náročné dlhodobo motivovať deti k pohybu. „Dôležité je vytvárať priestor pre pohyb 유니코드 다운로드. Fínsky ľadový hokej si osvojil nové myšlienky a trendy už dávno. To posilnilo žiacke a juniorské tímy a teraz vyhrávajú súťaže,“ uviedol Jukka Tiikkaja Download Acronis 2018. Kým v minulosti patrili žiacke kategórie vo Fínsku medzi priemer, vďaka modernizácii hokeja sa vyšvihli na popredné priečky.


Bývalý reprezentačný brankár a súčasný tréner brankárov Ján Lašák podotkol, že v deťoch musia rodičia a tréneri vzbudzovať zápal pre hru lg 유심 다운로드. „Nemôžeme čakať, že z nich hneď budú hráči NHL. Iba trvalé nadšenie pre hru prináša výsledky,“ skonštatoval. Ako trinásťročnému mu zakázal lekár hrať hokej na jeden rok. Podľa neho mu odlúčenie od športu pomohlo udržať motiváciu. „Radosť pre hru sa prejavovala tiež tak, že ako deti sme hrali hokej aj bez puku. Iba s kameňom,“ doplnil hokejového kolegu Šatana.

Filozofia klubu HK Havrani stavia na myšlienkach, aké odprezentovali „Zlatí chlapci“. „Na ľade hráčom zdôrazňujeme, že hráme pre radosť a výsledky nie sú dôležité. Podstatná je dôvera medzi trénermi, rodičmi a hráčmi. O rešpektovanie tejto filozofie prosíme aj rodičov,“ uviedol viceprezident  Havranov Peter Bohuš.

Najmä najmladší hráči sa tešili z autogramiády, pretože sa dotkli svojich hokejových vzorov.


Na 25. marca pripravuje Asociácia športových klubov Piešťany seminár na tému Máte doma športovca? O tom, ako reagovať na deti počas tréningu  bude rozprávať športový psychológ Peter Kuračka.

TS HK Havrani

REKLAMA