Úvod Novinky Máte doma športovca? Ako zvládať veci s tým spojené sa dozviete na...

Máte doma športovca? Ako zvládať veci s tým spojené sa dozviete na seminári AŠK PN

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Asociácia športových klubov Piešťany pripravila ďalší seminár. Tento raz je určený predovšetkým rodičom malých športovcov. Stretnutie so športovým psychológom sa uskutoční v pondelok 25 Yokai Watch game. marca v kine Fontána.

Ako reagovať, keď tréner nakričí na malého športovca 길소뜸 다운로드? Čo robiť v prípade straty záujmu o šport zo strany dieťaťa? Ako zvládnuť pubertálny vek? To sú témy a otázky, ktoré sa bude snažiť zodpovedať športový psychológ Peter Kuračka 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Už počas 16-ročnej kariéry vrcholového futbalistu ma zaujímali psychické aspekty výkonnosti športovca. Vždy ma lákalo sledovať, ako jednotlivci a tímy zvládajú rozhodujúce momenty v súťažiach, posledné minúty kľúčových zápasov, tenisové tajbrejky, zlomové chvíle olympijských hier a vrcholných podujatí Shindoriko Printer Driver. Najviac ma fascinovalo, keď najlepší športovci vedeli majstrovsky zvládnuť tieto okamihy, keď dokázali vo vypätých situáciách predviesť ešte viac ako predtým League of Legends pbe. Aj toto ma postupne priviedlo k profesii športového psychológa a mentálneho kouča,“ povedal o sebe Peter Kuračka. Hlavnú časť futbalovej kariéry v kluboch Spartak Myjava, Tatran Prachatice, FC ViOn Zlaté Moravce a Spartak Trnava Goodnote Gullible Download.

Popri tom absolvoval štúdium psychológie na MU v Brne a UKF v Nitre. Je držiteľom  licencie EURO „A“. Absolvoval  kurz Aplikovanej športovej psychológie na Calsouthern University, workshop Práca s emóciami v poradenskom, koučovacom a terapeutickom procese WinIng Eleven 2018 Download.

Podstata úspechu nielen v športe je podľa P. Kuračku zmes dlhodobej tvrdej práce a radosti z vykonávanej činnosti. Viac sa dozviete v pondelok 25 json-simple-1.1.jar. marca o 17:00 h v kine Fontána. Vstup je voľný, potrebná je však registrácia na stránke AŠK PN 잠깐만 다운로드.

-inf- Zdroj:  www.sportinak.sk/peter-kuracka

REKLAMA