Úvod Aktuality Participatívny rozpočet – na podanie projektov zostáva už len pár dní

Participatívny rozpočet – na podanie projektov zostáva už len pár dní

REKLAMA
Esesko

Participatívny rozpočet mesta Piešťany, kde majú sami obyvatelia možnosť priamo navrhnúť, čo by sa malo v meste realizovať a čo sa napokon aj naozaj bude, má vyčlenených na tento rok 20-tisíc eur OneDrive app. Možnosť podávať projekty je už len do 24. marca.

Z participatívneho rozpočtu bola realizovaná aj pumpa na Námestí slobody

Participatívny rozpočet sa v Piešťanoch začal využívať v minulom volebnom období 혁오 22 다운로드. Každoročne do neho putuje 20-tisíc eur, pričom pôvodná ambícia pri zavedení bola postupne túto čiastku zvyšovať. Vďaka participatívnemu rozpočtu pribudli napríklad stolnotenisové stoly v parku, okná na objekte Materského centra Úsmev, či podlahy 실비 키우기 1.9 다운로드. Realizovali sa tiež cvičebné prvky na sídlisku A. Trajan, alebo hracie prvky v materskej škole na Považskej ulici i ďalšie aktivity.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Projekty môžu podľa štatúru navrhovať obyvatelia mesta Piešťany, s trvalým pobytom na území mesta a starší ako 16 rokov 소설 저작권 다운로드. „Ak vám v našom meste niečo chýba, ak máte nápad, ako zlepšiť prostredie vo vašom okolí, vylepšiť existujúcu službu, alebo navrhnúť novú, môžete v participatívnom rozpočte získať priestor pre jeho realizáciu Great Escape 1 episode. Musí však ísť o kapitálové výdavky, teda o výdavky na obstaranie a zhodnotenie hmotného majetku a nehmotného majetku,“ vyzýva na svojej webovej stránke Mesto Piešťany 토크온 모바일 다운로드.

Termín podávania projektov končí už o pár dní

Projekty sa podávajú online do 24. marca. Následne ich skontroluje komisia, či spĺňajú všetky kritéria pre realizáciu vrámci platného štatútu Zumba Dance Download. V poslednej fáze budú zverejnené na webovej stránke mesta Piešťany, kde za ne budete môcť hlasovať. Tento rok sa na rozdiel od rokov predošlých neuskutoční verejné prerokovanie, keďže ho na návrh pracovníkov MsÚ poslanci v novom štatúte vypustili 애플 리케이션 다운로드.

Projekt môžete podať na tejto adrese 갤럭시 s7 유심 다운로드. V prípade, že sa umiestni prvý, alebo druhý v kategórii do 5000 eur, alebo bude v prvej päťke projektov do 2000 eur, bude ho realizovať Mesto Piešťany mameppkgui 다운로드.
-th-

REKLAMA