Úvod Aktuality Prírodné kino čaká prvá tohtoročná brigáda

Prírodné kino čaká prvá tohtoročná brigáda

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prírodné kino by tento rok malo začať opäť slúžiť obyvateľom. Jeho rekonštrukcia sa blíži ku koncu, aj keď trvá dlhšie ako sa pôvodne plánovalo Monkey Battle download. Sily pri nej spojili samospráva, aktívni občania i miestni podnikatelia.

Ak máte chuť pridať ruku k dielu, prvá tohtoročná brigáda je naplánovaná na sobotu 6 Invincible Baseball Team. apríla. Potrebné je vyčistiť priestor od napadaného lístia a dorozhŕňať štrk v hľadisku. Dobrovoľníci by tiež mali neskôr osadiť drevo na lavičky, ktoré pri predošlých brigádach narezali a ošetrili náterom zadig.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Mesto Piešťany vlani prostredníctvom dodávateľa realizovalo elektrické i vodovodné rozvody a osvetlenie. Rovnako boli spravené chodníky a práce v premietacej kabíne 제3의 매력 다운로드. Dodávateľ vlani nezrealizoval v zmysle zmluvy sanitárny kontajner s toaletami. Mesto tak musí túto časť projektu doriešiť v tomto roku. Vlani bola taktiež ošetrená nátermi konštrukcia plátna a zakúpené nové plátno a technika potrebná k projekciám second story of the gossip.

-th-

REKLAMA