Úvod Novinky Basketbal: Čajky štartujú semifinále extraligy doma

Basketbal: Čajky štartujú semifinále extraligy doma

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Semifinále basketbalovej extraligy žien, v ktorom sa stretnú Piešťanské Čajky a Young Angels Košice, odštartuje už v sobotu o 18:00 hod 미교 좋니 다운로드. Prvý duel série hranej na tri víťazné zápasy si môžete vychutnať v Diplomat aréne.

Piešťanské basketbalistky si postup do semifinále vybojovali v najkratšom možnom čase, keď s Banskou Bystricou vyhrali oba zápasy jednoznačným rozdielom 104:37, resp h-able 다운로드. 75:34. Košice svoju štvrťfinálovú sériu s Popradom zvládli po víťazstvách 68:47 a 67:50 rovnako v pomere 2:0 na zápasy. V aktuálnej sezóne sa Čajky s Young Angels stretli päťkrát a v štyroch prípadoch sa tešili z víťazstva, hoci Young Angels často krát zdatne vzdorovali inner part.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V semifinále sme možno papierovým favoritom vzhľadom na umiestnenie v tabuľke po nadstavbovej časti aj v pomere víťazstiev a prehier vo vzájomných zápasoch Download Blue Note. Je to však semifinále play – off, šance sú vyrovnané a Košice nám už neraz ukázali, že nedajú nič zadarmo. Je to veľmi dobré družstvo vedené výbornou trénerkou 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드. Našim cieľom je vybojovať si postup do finále, no vieme, že nás nečaká nič jednoduché,“ povedal pred začiatkom semifinálovej série kouč Piešťanských Čajok Richard Kucsa Hdd regenerator.

Voľno využili Čajky na prípravu aj regeneráciu

Po postupe do semifinále mali Čajky do začiatku bojov o postup do finále desať dní bez zápasu a tento čas sa snažili využiť, čo najefektívnejšie Pezna download. „Voľno od zápasu v Banskej Bystrici sme využili na dôkladnú prípravu, ktorej sme venovali všetku koncentráciu. Takisto bol priestor na regeneráciu, doliečenie zranení a na načerpanie nových síl, ktoré budeme v závere sezóny potrebovať,“ pokračoval tréner piešťanského družstva Automatic tee store.

Keďže Čajky vstúpili do play-off z druhej priečky aj v semifinále s Košicami budú mať výhodou domáceho prostredia v prvom, treťom a prípadnom piatom stretnutí série 카1 더빙 다운로드. „Je to pre nás dôležitá skutočnosť. Vždy sa nám hrá lepšie v domácom prostredí s podporou fanúšikov. Verím, že ich na semifinálové zápasy príde opäť dosť a budeme sa im snažiť spraviť radosť predvedeným výkonom a víťazstvom,“ dodal R 이혼서류 다운로드. Kucsa.

Program semifinálovej série:

23.3. Piešťanské Čajky – Young Angels Košice
27.3. Young Angels Košice – Piešťanské Čajky
30.3. Piešťanské Čajky – Young Angels Košice
03.04. prípadný 4. zápas Young Angels Košice – Piešťanské Čajky
06.04. prípadný 5. zápas Piešťanské Čajky – Young Angels Košice

(všetky zápasy majú začiatok o 18:00 hod)

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA