Úvod Šport Futbal: Žiaci začali sezónu remízou a prehrou

Futbal: Žiaci začali sezónu remízou a prehrou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Šestnástym kolom žiackych súťaží v druhej lige začala jarná časť sezóny PFK Piešťany. Starší žiaci v ňom remizovali po výraznej prevahe na ihrisku súpera 0:0 Drastic Pokémon Heartgold. Za kratší koniec ťahali hráči U13, ktorí už dvojgólový náskok súpera z prvého polčasu nedokázali otočiť a prehrali 2:1.

16 imageready. kolo – starší žiaci
Partizánske – Piešťany 0:0 (0:0)

Zostava 16. kola:   Maliga – Fox , Hlavatý, Babečka (Šesták),Petényi(Pomajbová) – Vatrt, Rolinec(Petroman), Kardoš – Labat, Vyhlídal, Modrovič

Cyril Stachura, tréner: V prvom jarnom zápase sme predviedli priemerný výkon 올레체 neo 다운로드. Hralo sa na hrboľatom ihrisku za silného vetra, čo hlavne našim hráčom nevyhovovalo. Domáci nastúpili do zápasu s veľkým rešpektom, ale s nasadením php file upload. Naši hráči si už v druhej minúte vypracovali čistú gólovú príležitosť, ale Modrovič samostatný nájazd na brankára nepremenil. Domáci poctivo bránili a našu bránku ohrozovali hlavne strelami spoza šestnástky, s čím pozorný brankár Maliga nemal problém 실업인정신청서 다운로드. Naši hráči si vypracovali ešte dve tutové šance, hlavne tá druhá v podaní Vyhlídala, keď od polovice ihriska išiel sám na brankára bola miliónpercentná Java poi Excel download. V útočnej fáze nám citeľne chýbal Samo Daňhel, ktorý sa vážne zranil a bude nám chýbať dlhší čas. Aj napriek tomu sme mali tento zápas vyhrať 윤미래 angel 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
16. kolo – U13
Partizánske – Piešťany 2:1 (2:0)

Góly: 10. Matej Valach, 24 Vampire Hunter d Download. Kristián Stručka – 39. Marek Gábor
Zostava PFK: Marek, Varačka, Šadibol, Košinár, Gábor, Glos, Seko, Pernisch, Petényi, Gregorovič, Hesko, Macek, Hlbocký, Franko, Martinkovič, Čimo, Bajzík, Ranostaj

Ján Stachura, tréner: Hneď na úvod jari máme veľmi ostrý štart, keď hráme v prvých štyroch zápasoch proti prvému, druhému a tretiemu tímu tabuľky nwc2.1 다운로드. V Partizánskom sme absolvovali slušný, vyrovnaný zápas proti favoritovi, ktorý sa však skončil, musím priznať, zaslúženým víťazstvom domácich 율려체 다운로드. Bol to náročný zápas v daždi na ťažkom teréne, pre chlapcov zase nová skúsenosť. Prvý polčas sme boli trochu zakríknutý, čo súper využil dvomi gólmi po našich chybách v obrane. V druhom polčase sme hru vyrovnali, znížili stav stretnutia, súpera zatlačili a pri troche šťastia mohli aj vyrovnať. So zápasu však odchádzame so vztýčenou hlavou oproti ďalším náročným zápasom. Jediné čo ma ako trénera trochu mrzí, je vysoká maródka kľúčových hráčov, ako aj to, že počas prípravy sa nevyhli početné zdravotné problémy takmer nikomu. Verím, že v tomto ohľade budú už mať chlapci viac šťastia, aby mohli stráviť čo najviac času pri milovanom športe.
MB / TK PFK

REKLAMA