Hokej: Hráči HK Havrani si zmerali sily s Levicami

Levice boli ďalším klubom voči, ktorému sa postavili hráči HK  Havrani počas aktuálneho víkendu. Najlepšie si počínali šiestaci, keď dokázali na horúcom levickom ľade zvíťaziť. Ôsmaci po zbabranej prvej tretine uhrali doma remízu a siedmaci na súpera nestačili. Dorastenci mali tento víkend voľno.

6. ŠHT

HK Levice – HK Havrani Piešťany 3:5 ( Habda 3, Smetana, Sučič )

Zápas sa začal pre nás vyvíjať pozitívne. Dali sme pekné góly a hráči hrali zodpovedne a bojovne. Po treťom góle nastalo z našej strany uspokojenie, čo pomohlo súperovi streliť kontaktný gól a vyrovnať hru. Po našom štvrtom góle sa šance striedali na oboch stranách. Nás podržal brankár. Ku koncu zápasu sme spravili dve hrúbky a súper sa dostal na koňa strelením dvoch gólov. Našťastie sme dali ešte jeden gól a už do konca zápasu sa nám podarilo uhájiť víťazstvo.

7. ŠHT

HK Havrani – HK Levice 0:9

Po dobrom úvode, v ktorom sme neinkasovali nám došli sily. Hostia od druhej tretiny herne aj strelecky jasne dominovali, čo sa nakoniec prejavilo vo výsledku.

8. ŠHT

HK Havrani – HK Levice 4:4 (Jurica, Vitko, 2 Klapica)

Súper bol v prvej tretine jasne lepším týmom a dokázal to tromi presnými zásahmi. Nám sa v druhej časti podarilo úplne zmeniť obraz hry a dotiahnuť sa na rozdiel gólu. Záver bol vyrovnaný.Svojím dôrazom a bojovnosťou sme vydolovali zaslúžený bod za remízu.

P3 – Turnaj v minihokeji

V nedeľu 10. marca sa opäť konal v Piešťanoch turnaj žiakov HP3 v minihokeji.

Turnaja sa zúčastnili tímy Ružinov 99 Bratislava, Dukla Trenčín, HKL
Bratislava a domáci HK Havrani Piešťany. Naši mladíci si zmerali sily s
oboma bratislavskými tímami.

1. HK Havrani – Ružinov 99 BA 2:6 (Alex Vavrík, Samuel Tomašek)

2. HK Havrani – Ružinov 99 BA 6:2 (Alex Vavrík, Lívia Blašková, Marcus
Chippa, Tomáš Bohuš (3) )

3. HK Havrani – HKL Bratislava 3:1 (Alex Vavrík, Lívia Blašková, Maxim
Mitošinka)

4. HK Havrani – HKL Bratislava 6:2 (Lívia Blašková, Alex Vavrík (2), Max Seitler (3) )

Prvý zápas sa tretiaci pomaly rozbiehali, no s postupujúcim časom sa
dostávali do hry a zostávajúce 3 zápasy vyhrali. V bránke HK Havranov
mali premiéru Karolína Chudá a Tobias Papulák, ktorí sa s touto úlohou
popasovali veľmi dobre. Družstvo hralo pekný kombinačný hokej, bránili v obrane, plnili pokyny trénerského dua (Tomáš Učen a Silvia Blašková) a zaslúžene po skončení zápasu lietali vzduchom hokejky a rukavice.

Zostava HK Havrani: Karolína Chudá, Tobias Papulák – Max Seitler, Lukáš Moravčík, Alex Vavrík, Tomáš Bohuš, Thomas Učen, Marcus Chippa, Samuel Tomašek, Maxim Mitošinka, Lívia Blašková

P4 – Turnaj v minihokeji

Štvrtákom pršali góly do brán súpera.

Výsledky štvrtákov Havranov domáceho turnaja Havran Cup 2019 (10.3.2019):

Turnaja sa zúčastnili 4 mužstvá: HK Havrani Piešťany, HKL Bratislava, Ružinov 99 Bratislava a Dukla Trenčín.

Štvrtákom sa podarili 2 pekné zaslúžené víťazstvá nad chlapcami z Ružinova a s HKL Bratislava oba zápasy skončili remízou. Celkovo hodnotíme tento domáci turnaj veľmi pozitívne. Vyzerá to tak, že po početných prehrách sa našim začína opäť dariť a bojujú ako jeden tím za spoločné víťazstvá.

Zostava: Angelovič Matúš, Hlaváč Jakub, Schedling Michal, Kobelár Dávid, Koleno Richard, Buchman Artur, Jamrich Tobias, Jedlička Tomáš, Zeliska Miroslav, Benko Martin. V bráne: Hudec Lukáš, Pogran Tadeáš

1/ Havrani : Ružinov (4:1)
góly: Jamrich, Buchman, Schedling (2)

2/ Havrani : Ružinov (6:2)
góly: Hlaváč, Jedlička (2), Zeliska, Jamrich, Schedling

3/ Havrani : HKL Bratislava (1:1)
góly: Angelovič

4/ Havrani : HKL Bratislava (2:2)