Úvod Šport Futbal: PFK Piešťany dnes vstúpia do bojov o Prezidentský pohár

Futbal: PFK Piešťany dnes vstúpia do bojov o Prezidentský pohár

REKLAMA
Esesko

Futbalisti PFK Piešťany nastúpia 31. júla v prvom kole novej súťaže s názvom Prezidentský pohár proti Veľkým Ripňanom. Do boja o túto trofej sa mohlo prihlásiť 38 tímov z celého Slovenska Free call of duty download. Stretnutie na pieštanskom futbalovom štadióne začína o 18:00 h.

Prezidentský pohár, ktorý zastrešuje Slovenský futbalový zväz, je určený amatérskym tímom 수련충 다운로드. Bratislavského futbalového zväzu môžu o pohár zabojovať víťazi piatych líg, ktoré riadi oblastný futbalový zväz. Zo západoslovenského, stredoslovenského a východoslovenského zväzu sa majú právo prihlásiť do novej súťaže víťazi šiestych líg Greatest King of DodonPachi. „Prihlásenie sa do súťaže je dobrovoľné. Ak sa víťaz oblastnej futbalovej súťaže neprihlási do pohára, právo štartu sa posúva na druhý tím v tabuľke 기획안 양식 다운로드. Ak sa ani ten neprihlási, miestenka pre danú oblastnú futbalovú súťaž prepadá,“ povedal pre futbalsfz.sk vedúci oddelenia riadenia súťaží Miroslav Richtárik qt creator 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nová súťaž, určená pre amatérske kluby, sa hrá vyraďovacím spôsobom na jeden zápas. Domáci tím je ten, ktorý v skončenej sezóne nazbieral vyšší počet bodov, prípadne ak sa porovnávajú mužstvá zo súťaží s rozdielnym počtom účastníkov, tak výhodu domáceho prostredia má klub s vyšším koeficientom n player. „Hlavná myšlienka Prezidentského pohára je zapojiť víťazov najvyšších oblastných futbalových líg do spoločnej celoslovenskej súťaže movie Hitman. Týmto chceme opäť zvýšiť propagáciu futbalu na Slovensku,“ ozrejmil Richtárik.

Prvé zápasy pohára sú na programe 28. júla 2019, finále sa odohrá na budúci rok v júni 지질도 다운로드. Aká odmena čaká na najlepší amatérsky tím? „Víťaz Prezidentského pohára získa prémiu 5000 eur, športový výstroj pre A-mužstvo v hodnote 3000 eur a zájazd pre 25 osôb na domáci zápas slovenskej reprezentácie,“ prezradil Richtárik Download The Antoinemovie Movie.

Program Prezidentského pohára
1. kolo – 28. 7. 2019
2. kolo – štvrtok 29. 8. 2019
štvrťfinále – 10. 4. 2020
semifinále – 1 Download better translators. 5. alebo 8. 5. 2020
finále – streda 3. 6. alebo piatok 5. 6. 2020

-red-/futbalsfz.sk

REKLAMA