Úvod Novinky Železní muži i ženy zdolajú 226 km v Piešťanoch a okolí už...

Železní muži i ženy zdolajú 226 km v Piešťanoch a okolí už v sobotu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pretekári zo štrnástich krajín sa postavia na štart Slovakman 226, ktorý sa uskutoční už po sedemnásty raz. Štart je naplánovaný na 7:00 h Java 7 64-bit. Súťažiacich čaká 3,8 km plávania, 180 km na bicykli a na záver maratón. Štartovať bude aj legendárny Petr Vabroušek.

Slovakman ponúka aj takéto pohľady

Lodenica opäť ožije triatlonom Download Detective Conan. Slovakman 226 je majstrovstvami Slovenska v dlhom triatlone a súčasťou Českého pohára v dlhom triatlone, ako aj Československého pohára. Pretekárov odštartuje tradične výstrel z dela a čaká ich plávanie vo vodách Váhu 미드 식스 다운로드. Následne sa vydajú na cyklistickú časť, kedy absolvujú okruhy medzi Piešťanmi a Červeníkom. Na záver si užijú maratón medzi Lodenicou a Mestským parkom mac sierra. Pobežia tiež po nábreží Váhu a okolo Barlolámača, pričom okruh absolvujú šesťkrát.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na štart sa postaví 170 pretekárov zo štrnástich krajín 열혈강호 549화 다운로드. Najvzdialenejší pretekár pochádza z Japonska, najbližšie to budú mať samozrejme domáci Piešťanci. Pretekať bude opäť aj legendárny Petr Vabroušek, ktorém budú konkurovať jeho krajania Lukáš Slatinský a David Jílek 메이크업 다운로드. Zo Slovákov je prihlásený obhajca titulu Michal Holub a nebude chýbať ani Martin Baláž, ktorý doteraz nevynechal žiaden ročník Slovakmanu. Medzi ženami sa očakáva víťazstvo Češky Simony Křivánkovej, ktorá bude chcieť vylepšiť traťový rekord office professional plus 2010.

Pretekať budú aj štafety. Celkovo je ich zatiaľ prihlásených 27, čo predstavuje ďalších približne 120 pretekárov na tratiach.

Pripravte sa na dopravné obmedzenia

Obyvateľov i návštevníkov Piešťan čakajú v súvislosti so Slovakmanom 226 dopravné obmedzenia 한게임 섯다 다운로드. Cesta od od mostíka cez Dubovú po Lodenicu bude uzatvorená od 7.30 do 16.00 h. Na Lodenicu sa bude dať dostať jednosmerkou z Floreátu popri Váhu, ktorá bude v čase uzávierky obojsmerná a doprava bude riadená organizátormi 스타크래프트2 무료 다운로드. Na bežeckej trati nie sú uzávierky, križovatky chodníkov budú riadiť organizátori. Tí zároven žiadajú o spolupatričnosť a opatrnosť všetkých používateľov komunikácií Gungon January.

-red-/TS Slovakman 226

 

REKLAMA