Úvod Aktuality Preletel cez kruhový objazd, zastavil ho stĺp osvetlenia

Preletel cez kruhový objazd, zastavil ho stĺp osvetlenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V noci zo stredy 31. júla na štvrtok 1. augusta sa stala na „výpadovke“ z Piešťan smerom na Vrbové nehoda, ktorá pripomínala scénu z akčného filmu Chariot. Auto preletelo cez kruhový objazd a narazilo do stĺpu pouličného osvetlenia v tesnej blízkosti benzínovej pumpy. Vodič nafúkal.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa našich informácií išlo o mladého vodiča 비틀즈 노래 다운로드. Svedkovia hovoria, že ho počas noci videli „lietať“ po Piešťanoch. Úradoval vraj aj na sídlisku na Teplickej ulici, kde robil riadny hluk vytáčaním motora PC app.

„K dopravnej došlo v stredu, 31. 7. o 23.15 h. 23 ročný vodič išiel na aute Mazda 6 po Vrbovskej ceste smerom na obec Vrbové. Pri prejazde kruhovým objazdom nezvládol riadenie, zišiel mimo cestu a pri čerpacej stanici narazil prednou časťou auta do stĺpu verejného osvetlenia 쿵쿵쿵 다운로드. Policajti mu po nehode namerali v dychu 0,71 mg/l čo je 1,48 promile alkoholu. Muža obmedzili na osobnej slobode a na mieste mu zadržali vodičský preukaz Ravenfield Beta 6. Vodič je podozrivý z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Do rozhodnutia súdu zostáva muž v cele policajného zaistenia. O vine a treste sa bude rozhodovať v tzv 키위 닷컴 다운로드. super rýchlom konaní,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Hasiči pri tejto nehode, podľa vyjadrenia hovorkyne Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, nezasahovali Download Choksan Electric 2.


-red- Foto: SOS Odťahová služba Piešťany

REKLAMA