Úvod Aktuality Na Sĺňave ulovili obrovského sumca

Na Sĺňave ulovili obrovského sumca

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rybárom na Sĺňave sa podarilo tento týždeň uloviť kapitálnych sumcov. Jeden mal cez dva metre a skoro 70 kg, druhý sa k dvom metrom blížil 강경옥 설희 다운로드. Obaja sa napokon vrátili do vôd Váhu, avšak medzi rybármi sa rozprúdila široká diskusia, či je správne nechať si kapitálne kusy, alebo ich pustiť späť do vody Download The Beginning of The Hero.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Partia z trenčianskeho kraja strávila pri Sĺňave viac dní 존윅1 자막 다운로드. Podarilo sa im uloviť viacero zaujímavých kúskov, najmä kaprov, ale jednoznačne vrcholom rybačky bolo zdolanie obrovského sumca. Na kŕmenie a lov spotrebovali počas rybačky 400 kg varenej kukurice 워킹데드 시즌7 다운로드. Odmenou bol sumec s dĺžkou 227 cm a váhou 67 kg. Ten napokon skončil naspäť vo vode.

Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Piešťany zverejnila na sociálnej siete post, podľa ktorého život ryby vykúpil, piešťanský rybár OneDrive app. Úspešnému lovcovi mal dať za život sumca fľašku a udicu. Ten sa bráni, že nikto nič nevykúpil.

Podľa diskusie lovec zvažoval, či si rybu nechať, alebo ju pustiť 혁오 22 다운로드. Napokon sa rozhodol nechať ju ďalej žiť vo vodách Váhu. Viacerí rybári vyjadrili svoj názor, že kapitálne kusy treba vždy pustiť. Sú však aj rybári, ktorí naopak hovoria, že kapitálne kusy spravia vo vode viac škody ako úžitku, keďže zožerú veľa rýb a ich rozmnožovacia schopnosť už nemusí byť veľká 실비 키우기 1.9 다운로드.

Piešťanský gigant vďaka slobode môže ešte podrásť a možno raz najväčšieho uloveného sumca na Slovensku vydá Sĺňava.

Rekordné slovenské ryby boli podľa dostupných informácií ulovené v roku 2012 v Sekuliach, kde mal sumec   274 cm a 109 kg, či na Domaši, kde sa pred tromi rokmi podarilo rybárom chytiť sumca s dĺžkou 264,5 centimetra a váhou asi 100 kg 소설 저작권 다운로드.

-th-

REKLAMA