Úvod Aktuality Piešťanské užitočné koleso po víkende – jeden zničený bicykel a niekoľko „privatizácií“

Piešťanské užitočné koleso po víkende – jeden zničený bicykel a niekoľko „privatizácií“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Projekt Piešťanské užitočné koleso, teda zdieľanie voľne zdarma dostupných bicyklov, má za sebou prvý ostrý víkend. Počas neho sa naplno prejavili neduhy, ktorých sa časť Piešťancov obávala 악성코드 울타리 다운로드. V nedeľu večer si záujemcovia na Teplickej ulici nemali, čo požičiavať. V stojane nebol žiaden bicykel. Dôvodom je „privatizácia“ niekoľkých bicyklov, ale vyskytlo sa aj „zničenie“ jedného modrého kolesa 원더캠 다운로드.

qrf

Za za prvých 24 hodín prevádzky si v piatok ľudia požičali bicykle 754 krát a spolu najazdili 718 km 보스베이비 다운로드. Priemerný čas používania bicykla je 5 a pol hodiny. V sobotu došlo k poklesu na 460 výpožičiek a 631 km. V nedeľu to už bolo len 209 výpožičiek a 206 km windows 10 kn iso.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Dôvodom poklesu je „privatizácia“ niektorých bicyklov a nevrátenie do stojanu. Vo viacerých prípadoch sa „Piešťanec“ vráti v noci domov a bicykel nechá pred domom či v dome tak, že si ho už nikto nemôže požičať Love Live 1st. Stalo sa to na Rastislavovej, na Teplickej pred Pentagonom, ale i inde. Niektoré bicykle sa stali teda neprístupnými a musíme ich dosledovať, niektoré skončili s defektom, či inou malou poruchou 엘사 사진 다운로드. Nateraz „nežije č. 5“, ktorý s poškodením niekoľkých častí skončil po nočnej jazde v priekope na konci Moravian,“ priblížil aktuálnu situáciu so zdieľanými bicyklami Martin Ondko zo spoločnosti Magna Energia, ktorá naivný bikesharing iniciovala a financuje Sept.

Piešťanci v diskusiách na sociálnych sieťach písali taktiež svoje poznatky z víkendovej prevádzky. Videli ako sa na nich vozia bezdomovci, či opilci v centre okolo kostola Good guy download. Rovnako sa vyskytli prípady, keď si deti zobrali zdieľané bicykle a svoje nechali v stojanoch. „Používanie bicyklov inými spoluobčanmi je základným princípom bikesharingu, tak ako používanie vozíkov v supermarkete, kde tiež môže s vozíkom chodiť ktokoľvek a ako dlho chce Microsoft toolkit. Keď „trvalých“ užívateľov začnú bolieť z bicyklovania nohy, tak snáď ich dovolia používať aj iným. Držme si palce,“ hovorí s nádejou M sql server 2000 다운로드. Ondko.

rhdr

-th- Foto: Piešťanské užitočné koleso

REKLAMA