Úvod Šport Vznášadlá: Druhé kolo majstrovstiev Slovenska v Trenčíne ovládol Jaroslav Baláž ml.

Vznášadlá: Druhé kolo majstrovstiev Slovenska v Trenčíne ovládol Jaroslav Baláž ml.

REKLAMA

Počas  víkendu 20.- 21. júla si slovenskí aj českí pretekári, jazdiaci na vznášadlách, zmerali sily v druhom kole série majstrovstiev Slovenska, ktoré sa konalo na letisku v Trenčíne 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Preteky organizoval Klub vodného motorizmu a vodných športov (KVMVŠ) Piešťany.


Počasie aj napriek vyšším teplotám nebránilo jazdcom podať skvelé výkony html Automatic download. Pretekári boli rozdelený do troch tried: FN, F50 a FS. Triedu FN ovládol piešťanský pretekár Milan  Schiffer. V triede F50 dominoval český pretekár Vladimír Hejna  a trieda FS patrila Jaroslavovi Balážovi ml 음식이미지 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Priebežné výsledky po druhom kole majstrovstiev Slovenska sú nasledovné: v triede FJ vedie Richard Jánošík z Piešťan, na čele triedy FN je Milan Schiffer, v F50 je zatiaľ na prvom miesto Ladislav Baláž a v triede FS drží prvenstvo Jaroslav Baláž ml 헬로카봇 노래 mp3 다운로드. Uvedení pretekári jazdia za KVMVŠ Piešťany.

Poradie pretekárov sa ešte môže zmeniť po poslednom, treťom kole seriálu majstrovstiev Slovenska, ktoré sa bude konať opäť na letisku v Trenčíne v októbri 박스헤드 다운로드.

Martina Bábiková

REKLAMA