Úvod Šport Plávanie: Šprláková – Zmorová na EYOF rekordne

Plávanie: Šprláková – Zmorová na EYOF rekordne

REKLAMA

V Azerbajdžanskom Baku od pondelka 22.07. do soboty 27.07.2019 súťažili aj slovenskí plavci na letnom Európskom olympijskom festivale mládeže 캔디팡 다운로드. Reprezentantka Slovenska, členka ŠPK Kúpele Piešťany Olívia Ana Šprláková –Zmorová sa svojej úlohy zhostila viac ako úspešne.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Pri svojom debute na vrcholnom európskom podujatí sa ako mladšia z dvoch ročníkov štartujúcich v plávaní predstavila v  štyroch individuálnych disciplínach Download all marvels. Pretekárka Kúpeľov, ktorá ešte len koncom augusta oslávi štrnáste narodeniny opravila svoj vlastný slovenský rekord na 800 v. sp. vo svojej  kategórii o pätnásť sekúnd martial arts drama. V uvedenej disciplíne 800 v.sp. obsadila konečné trináste miesto v celkovom hodnotení z tridsaťjeden štartujúcich.

Darilo sa jej aj v znakovej dvestovke, kde po zlepšení najlepšieho osobného výkonu postúpila do semifinále a v ňom obsadila tiež trinástu priečku 윈도우 10 자바 다운로드. Na 400 v.sp. Olívia pokorila svoj najlepší osobný výkon o viac ako štyri sekundy, čo jej vynieslo osemnáste miesto v európskej konkurencii. Na dvestometrovej trati v.sp 화웨이 다운로드. si vyrovnala najlepší osobák a skončila tridsiata.

Celkovo je Olíviin štart na EYOFe hodnotený veľmi priaznivo, keďže každé semifinálové umiestnenie nášho plavca v silnej európskej konkurencii je úspech Windows 7 in English. V nasledujúcich dňoch sa bude Olívia Ana pripravovať s trénerkou Moravcovou na Majstrovstvá sveta juniorov, ktoré sa budú konať v tretej augustovej dekáde v Budapešti 트와이스 시그널 뮤비 다운로드.

Radoslav Suchánek Foto: Šprláková

REKLAMA