Krojovaný Anna Bál 2020

Futbalové mužstvo PFK Piešťany odohralo v nedeľu 28. júla prvý súťažný zápas sezóny. V prvom kole Slovenského pohára – Slovnaft Cupu hostilo na domácom trávniku TJ Družstevník Jacovce danza kuduro 다운로드. Dramatický vyrovnaný súboj rozhodli až penalty.

Gólovo sa ako prví presadili hostia Download 10 camping clubs. V 17. minúte prekonal domáceho Budku Michalec. Piešťanci však o pár minút vyrovnali zásluhou Branišu.  Do polčasu viac gólov nepadlo.

Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl

Po prestávke sa opäť presadili hostia Spring ftp file download. Už po troch minútach viedli 2:1 po góle Piterku. V 72. minúte mali hráči PFK Piešťany po faule v šestnástke výhodu pokutového kopu. Ten s istotou premenil kapitán domácich J 아이클라우드 드라이브 다운로드. Glos a bolo vyrovnané 2:2. O šesť minút sa po peknom prieniku individuálne presadil domáci Martin Gula. Piešťanci sa tak ujali prvý raz v zápase vedenia Download alarm bells. Netešili sa však dlho. V 84. minúte sa po rýchlom brejku opäť skórovali hostia zásluhou Bajzíka. Napriek snahe sa už domáci loptu do siete v riadnom hracom čase nedostali a zápas skončil remízou 3:3 Fantastic 4 download. O postupe rozhodovali pokutové kopy. V nich boli v pomere 6:5 úspešnejšie Jacovce.

Zo zástupcov piešťanského regiónu sa v prvom kole Slovnaft Cupu predstavilo aj Vrbové a Dubovany 패트와매트 다운로드. Obe družstvá však na svojich súperov nestačili a podobne ako Piešťany v Slovenskom pohári skončili. Vrbové podľahlo Zvončín 1:2 a Dubovany prehrali s Malženicami 1:8 천재교육 교과서 pdf 다운로드.