Úvod Šport Futbal: PFK Piešťany bojujú o ligový titul, vyhrať môžete aj vy

Futbal: PFK Piešťany bojujú o ligový titul, vyhrať môžete aj vy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už túto sobotu 8. júna o 17. hodine sa uskutoční rozhodujúci a posledný zápas mužov PFK Piešťany v aktuálnej sezóne Free one piece cartoons. Na domácej pôde privítajú tretie mužstvo tabuľky ŠK Slávia Zeleneč. Organizátori si pre fanúšikov pripravili tombolu aj súťaž, v ktorej môžu vyhrať dres Milana Škriniara alebo zájazd do Mníchova pre dve osoby na AUDI CUP 2019 Don't starve to iPhone.

Muži sa po 25 zápasoch nachádzajú na prvom mieste tabuľky s dvojbodovým náskokom pred druhým Zavarom Master of Farm. Na výhru v šiestej lige im stačí remíza. V prípade úspechu sa im v tretej sezóne podarí tretíkrát postúpiť o súťaž vyššie 안철수 v3 lite 다운로드.

„Postupne sa dostávame tam, kde sa ako klub chceme nachádzať. Ako poďakovanie pre fanúšikov sme im v poslednom zápase pripravili zaujímavú tombolu, ktorej vrcholom je polčasová súťaž o zájazd na prestížny turnaj s najlepšími tímami sveta AUDI CUP,“ vyjadril sa prezident futbalového klubu Ján Stachura 라이젠 다운로드. V následnej tombole, do ktorej prispela najmä agentúra Superfanúšik a PFK Piešťany, sa bude hrať o ďalšie zaujímavé ceny.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Počas zápasu rovnako plánujú vyhlásiť nominácie na anketu Najlepší futbalista Piešťan, kde budú zapojené aj dorastenecké a žiacke mužstvá, za ktorých budú môcť fanúšikovia hlasovať každý deň až do konca júla Komodo Time Machine. Lístok do tomboly získa každý platiaci divák, ktorý príde na zápas.

Počas júnových týždňov sa futbalisti angažujú  vo viacerých podujatiach Lee Sun-hee's song. „Uvidíte nás v sobotu na Prechádzke rozprávkovým parkom, či 22. júna na  bezbariérovom festivale Paráda, ktorý sa koná na Kúpeľnom ostrove reverse trial pc. Navyše, v rovnakom termíne budú u nás v areáli Majstrovstvá Slovenska v malom futbale,“ dodáva Stachura. V prvých troch júlových týždňoch plánujú Letné futbalové kempy pre deti od 5 do 13 rokov sound file. Prihlásiť sa dá do konca júna na webovej stránke klubu. „Veríme, že si u nás každý príde na svoje. Príďte podporiť našich mužov a osláviť postup do vyššej ligy like fate you love. Budeme Vás potrebovať,“ uzavrel Ján Stachura.

MB / TK PFK

REKLAMA