Úvod Novinky Futbal: Muži PFK Piešťany deklasovali Zeleneč. Stali sa víťazmi šiestej ligy

Futbal: Muži PFK Piešťany deklasovali Zeleneč. Stali sa víťazmi šiestej ligy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Futbalisti PFK Piešťany sa stali víťazmi VI. ligy Oblastného futbalového zväzu Trnava. Záverečným jednoznačným víťazstvom 9:0 porazili tretie mužstvo tabuľky ŠK Slávia Zeleneč na domácom ihrisku v sobotu 8 또 오해영 2회 다운로드. júna. Prvenstvo získali s dvojbodovým náskokom pred OŠK Zavar, ktorý v poslednom ligovom kole zdolal TJ Slovan Červeník 10:3. Muži Piešťan tretíkrát po sebe dokázali postúpiť do vyššej ligy 에버레스트 다운로드.

Piešťanci sa v poslednom zápase sezóny ujali vedenia už v štvrtej minúte zásluhou kapitána Jozefa Glosa 퀵타임 플레이어 다운로드. Do polčasu stihli pridať ešte jeden gól z kopačky Martina Gulu minútu pred prestávkou.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Gólovú kanonádu rozbehli domáci až v druhom dejstve 라이트룸6 다운로드. Súperove konto v ňom zaťažili siedmymi gólmi. Už v 46. tej minúte rozbehol gólostroj Martin Gula. Ten pridal ďalší presný zásah ešte v 80-tej minúte a zaznamenal hetrik future section on the other side of the border. Medzi úspešných strelcov sa pridali aj Kusý, Braniša a Štefanka.

Po výraznom víťazstve nasledovalo odovdzdanie medailí a pohára za prvenstvo v lige a samozrejme patričná posezónna oslava Free nursery rhyme download.


Text a foto: -th-

REKLAMA