Úvod Reklama Čo budú robiť vaše deti v lete? Môžu hrať florbal

Čo budú robiť vaše deti v lete? Môžu hrať florbal

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub FBC Páv Piešťany pripravil pre všetkých športuchtivých chlapcov i dievčatá zaujímavú letnú ponuku. Pod dohľadom kvalifikovaných trénerov si niekoľko ráz do týždňa môžu užiť florbal na čerstvom vzduchu v krásnom prostredí piešťanského parku Windows 98 se download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Deťom od 6 do 10 rokov sa trikrát do týždňa budú venovať až štyria tréneri. Čaká ich množstvo zábavy, súťaží a kvalitná florbalová príprava, samozrejme však hlavne hravou formou. 

Mladší žiaci, starší žiaci a dorast sa budú stretávať rovnako tri krát do týždňa Black Desert Download. Okrem členov klubu sú vítaní aj všetci ďalší záujemcovia vo veku do 14 rokov, ktorí majú chuť stráviť aktívne leto a nabrať nové zručnosti. 

Juniori FBC Páv Piešťany budú v nasledujúcej sezóne hrať najvyššiu slovenskú súťaž endless os 다운로드. Pripravovať sa na ňu budú zodpovedne počas celého leta, keď majú naplánovaných týždenne až päť tréningov. 

Záujemcovia   by si mali miesto rezervovať už teraz, keďže počet je obmedzený New West Organic 5. Volať môžete na 0915 661 331, ale píšte na info@pavpiestany.com. 

Aktivitu piešťanských Pávov môžete sledovať aj na Instagrame, alebo na Facebooku call of duty2 다운로드.

-red-

 

REKLAMA