Úvod Novinky Futbal: Muži PFK Piešťany pokračujú vo víťaznej sérii, i keď ich Chtelnica...

Futbal: Muži PFK Piešťany pokračujú vo víťaznej sérii, i keď ich Chtelnica poriadne potrápila

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 30. septembra nastúpili v deviatom kole siedmej ligy na ihrisku Chtelnice. Zápas prvého mužstva ligy a mužstva zo stredu tabuľky mal nečakane vyrovnaný priebeh Weisin download. Chtelnica vytrápila lídra a prehrala s ním tesne 2:1, aj keď po polčase vyhrávala.

Prvý gól strelil v 37 이상한사람 다운로드. minúte domáci Michal Hrčka. Po zmene strán zapli hostia na vyššie obrátky a nakoniec zápas otočili vo svoj prospech gólmi Adama Kusého a Martina Gulu gx works2 32bit. „Po ťažkom týždňovom mikrocykle, keď kabínu napadla viróza, sme nastúpili na dnešný zápas prakticky bez tréningovej jednotky, a niektorí hráči iba zo sebazaprením absolvovali celých deväťdesiat minút zápasu Yesfile cartoon. Víťazstvo sa nerodilo ľahko, aj keď na začiatku zápasu sme mali náznaky šancí, ale nedokázali sme prekonať domáceho brankára a naopak ešte pred koncom prvého polčasu sme inkasovali gól na jedna nula a s týmto výsledkom skončila prvá 45 minútovka JumpForce. Cez prestávku som chlapcov nabádal ku zvýšenej aktivite, ktorá nám hneď od úvodu druhého polčasu priniesla drvivú prevahu, ktorú sme korunovali dvoma gólmi do siete domáceho mužstva Protect country downloads. Tieto tri body si nesmierne ceníme, lebo naši chlapci si ozaj siahli až na dno svojich síl, a ukázali svoj charakter v neľahkých podmienkach na ihrisku domácej Chtelnice,“ zhodnotil tréner PFK Martin Krajčovič egg is broken.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

9. kolo

Chtelnica – Piešťany 1:2 (0:1)

Góly: 37. Michal Hrčka – 57. Adam Kusý, 67. Martin Gula

Zostava 9 webtoon Friday. kola: Kunic – Rusnák, J.Stachura, Krajčovič, Kollár(46 Valovič), Doktor, C.Stachura, Dadik, Kusý, Gula(90 Kondrc), Glos(C)
-red/TS PFK Piešťany

REKLAMA