Úvod Novinky Futbal: Dorastenci bojujú o postup do hornej päťky, žiaci víťazne

Futbal: Dorastenci bojujú o postup do hornej päťky, žiaci víťazne

REKLAMA
Esesko

Pätnástym kolom začali zápasy druhej dorasteneckej ligy, keď sa na ihrisku PFK Piešťany predstavil Inter Bratislava. V bojovnom zápase staršieho dorastu sa zrodila remíza 2:2 바람체 다운로드. Mladší dorastenci nezvládli druhý polčas, v ktorom im súper nastrieľal tri góly. Domáce zápasy proti kvalitnému súperovi z Komárna zvládli žiaci a   porazili súpera 1:0 (U15) a 2:0 (U13) 아이폰 6 벨소리 다운로드.

Starší dorast

15 Grape Valley. kolo

Piešťany – Inter Bratislava 2:2 (1:1)

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Góly: 19. Martin Strelec, 57 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Juraj Štefanka – 26. Ondrej Zeleník, 75. Kristián Buček

Zostava 15. kola:  Červenka – Sedláček, Rusnák, Polačik, Majtényi (Salviany) – Horil (Chudý), Prelovský, Strelec, J Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Štefanka, Korec (Ozimák)- Lenovský

Martin Javorka – tréner:   Celú zimnú prípravu sme sa zodpovedne pripravovali na 4 zápasy jarnej časti, po ktorých sa rozdelí základná časť na postupovú a zostupovú skupinu 학습 앱 다운로드. Pripravovali sme sa na to, že zápas musíme zvládnuť bodovo, možno aj na úkor nejakej futbalovej kvality, ale v maximálnej bojovnosti a zodpovednosti 웹사이트 다운로드. Chlapcov musím pochváliť za 90. minút enormnej snahy, z tohto pohľadu sme zápas zvládli. Nespokojnosť môžem vysloviť /čo je však náš dlhodobý problém/ za koncentráciu v každej minúte zápasu, pretože o dôležité body nás pripravila akcia, ktorá nebola ničím nebezpečná 실버라이트 영상 다운로드. Za výkon v druhom polčase sme si zaslúžili jednoznačne vyhrať. Ak chceme pomýšľať na hornú polovicu tabuľky, musíme bodovo zvládnuť najbližší zápas v Považskej Bystrici. 

Mladší dorast

15 Download a cinema. kolo

Piešťany – Inter Bratislava 0:3 (0:0)

Góly: 44. Andrej Majtán, 55 website image in bulk. Adam Zbudila, 69. Oliver Vašs

Starší žiaci

17. kolo

Piešťany – Komárno 1:0 (1:0)

Góly: 19. Martin Modrovič

Zostava 17. kola:   Maliga – Fox (Sandor), Hlavatý, Urban, Ocelka (Petroman) – Vatrt, Kardoš, Labat(Petényi) – Babečka, Vyhlídal, Modrovič

Cyril Stachura, tréner: V prvom jarnom domácom zápase sme sa chceli naladiť na víťaznú  domácu nôtu. Začiatok bol z oboch strán opatrný. Postupne sme preberali iniciatívu, strelili vedúci gól a súper po surovom zákroku prišiel v 20. minúte o vylúčeného hráča (zákrok lakťom do tváre Labata, ktorý musel striedať). Paradoxne tieto dva momenty, ktoré nám mali pomôcť, boli pre našich hráčov na príťaž. Všetko si zľahčovali, spoliehali sa jeden na druhého. Viazla nám hlavne kombinácia, kde absentovali hlavne rýchle a presné prihrávky. Hostia sa spoliehali na rýchle brejky a mali aj šancu. Z našej strany nás môže tešiť iba víťazstvo.

Mladší žiaci

17. kolo

Piešťany – Komárno 2:0 (0:0)

Góly: 45. Adam Pernisch, 58. Filip Gregorovič

MB / TK PFK

REKLAMA