Úvod Aktuality Dnes mala zasadať mestská rada, rokovanie však preložili. Uskutoční sa 1. apríla

Dnes mala zasadať mestská rada, rokovanie však preložili. Uskutoční sa 1. apríla

REKLAMA
Esesko

Podľa schváleného harmonogramu rokovaní sa mala na pôde mestského úradu stretnúť Mestská rada mesta Piešťany. Vedenie mesta však rozhodlo o zmene termínu, ktorý sa posunul o dva týždne pads 9.3 다운로드. Pre túto zmenu sa rovnako posúva rokovanie mestského zastupiteľstva.

„Na základe rozhodnutia vedenia Mesta Piešťany sa menia termíny rokovania Mestskej rady mesta Piešťany a Mestského zastupiteľstva mesta Piešťany 사랑의 불시착 1화 다운로드. Mestská rada mesta Piešťany bude rokovať  v pondelok 1. apríla 2019. Pôvodný termín rokovania, 18. 3. 2019,  sa ruší. Mestské zastupiteľstva mesta Piešťany bude zasadať vo štvrtok 11 바이오쇼크 다운로드. apríla 2019. Pôvodný termín  rokovania, 28. 3. 2019, sa ruší,“ zverejnil na svojej webstránke správu piešťanský mestský úrad.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Dôvody, pre ktoré sa rokovanie posúva zverejnené neboli 샵캐스트 다운로드. Do 6. marca mali zasadnúť komisie MsZ, ktoré prerokúvali materiály pripravované pre rokovanie rady a zastupiteľstva. Na ich rokovanie bolo zo strany úradu predložených šesť materiálov, čo je výrazne menej ako býva zvykom magic one 2.0. Dôvodom je teda pravdepodobne príprava ďalších materiálov, ktoré by však mali komisie taktiež prerokovať.

-th- Ilustr. foto: -vv-

REKLAMA