Connect with us

Novinky

Na obedové menu do pivovaru na mäso, či vegetariánske jedlo

Published

on

Reklama
Reklama

Zájdite na obed do pivovaru. Piešťanský pivovar ŽiWell ponúka obedové menu, ktoré tvorí viacero jedál a vybrať si môžete tiež z dvoch polievok podľa dennej ponuky. Ponuka druhov jedál sa mení v týždňových intervaloch. Tento týždeň si môžete dopriať napríklad dobré rizoto, či Burrito s trhaným bravčovým mäsom . K dispozícii je taktiež. Bonusom je rozvoz jedál priamo k vám, ak nestíhate prísť na obed do pivovaru. Stačí zavolať.

OBEDOVÉ MENU
18. až 22. marca
Rekreačná 3 (Lodenica), Piešťany

VEGE MENU

Reklama

 

Kuchyňa omunitného centra ŽiWell je dočasne presťahovaná do Piešťanského pivovaru ŽiWell. Jedlo si teda môžete dopriať v pivovare, alebo si ho objednať.

Ako si objednať alebo nakombinujte si vlastné menu:

Milí zákazníci, pripravili sme pre vás dennú ponuku, ktorá pozostáva zo siedmych položiek. Kombinácia všetkých siedmych jedál je uvarená tak, aby tvorila kompletný, vyvážený a pestrý obed. Nebojte sa objednať si komplet. Ak je však pre vás takáto porcia príliš veľká alebo niektorá z položiek nezodpovedá vašej diéte, môžete si jednotlivé položky voľne kombinovať.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napr. na celý týždeň vopred,

– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo,

– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123,

– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 191 750,

– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1 ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.

– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

Populárne články