Úvod Novinky Florbal: FBC Páv Piešťany v nedeľu pozýva na florbalovú nádielku

Florbal: FBC Páv Piešťany v nedeľu pozýva na florbalovú nádielku

REKLAMA

Florbalisti FBC Páv Piešťany sa v nedeľu 11. novembra predstavia po prvý raz v aktuálnej sezóne vrámci ligového turnaja 2. florbalovej ligy mužov (západ) na domácej palubovke v Diplomat aréne 쿵쿵쿵 다운로드. Čaká ich súboj s DFA Nitra a Dragons Hlohovec.

Piešťanci majú po odohratých piatich turnajoch na svojom konte 6 víťazstiev a dve prehry Ravenfield Beta 6. Aktuálne im v neúplnej tabuľke patrí tretie miesto, pričom všetky tri najvyššie postavené tímy majú 18 bodov, avšak druhý Hlohovec a tretie Piešťany odohrali len 8 zápasov, kým prvý Púchov už desať 키위 닷컴 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

V druhú novembrovú nedeľu sa Pávi o 9:00 h stretnú s DFA Nitra. Pred týždňom nad týmto družstvom vyhrali 7:6 a tak možno opäť očakávať vyrovnaný dramatický súboj Download Choksan Electric 2. Na poludnie o 12:00 h čakajú Pávov Dragons Hlohovec. V derby majú Piešťanci čo oplácať, keďže predošlý vzájomný zápas prehrali 2:6.

Okrem zápasov domáceho tímu môžete vidieť tiež duely Prievidza : Trnava (10:30 h), Prievidza : Nitra (13:30 h) a Trnava : Hlohovec (15:00 h) Super China download.

Príďte povzbudiť piešťanských florbalistov. Vstup je zdarma.
-red- Iustr. foto

REKLAMA