Úvod Aktuality Pre zverejnenú nahrávku padlo prvé trestné oznámenie, ďalšie budú zrejme nasledovať

Pre zverejnenú nahrávku padlo prvé trestné oznámenie, ďalšie budú zrejme nasledovať

REKLAMA

V piatok 9. novembra ráno dostali zamestnanci MsÚ,  poslanci MsZ i piešťanské médiá, email s predmetom „Tamajka pýtal od Vermeša peniaze z Bytového podniku“ 노트북 절전모드 다운로드. V tele sa nachádzal link na stránku clyp.it, kde bola zverejnená približne minútová nahrávka. Odkaz sa neskôr šíril sociálnymi sieťami. Polícia vo veci šírenia nahrávky prijala jedno trestné oznámenie, ďalšie budú zrejme nasledovať 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드.

Na nahrávke bol hlas primátorského kandidáta Pavla Vermeša, ktorý v monológu rozprával o tom, ako si od neho primátor Miloš Tamajka pýtal peniaze za pôsobenie vo funkcii 워크3 다운로드. Podľa Pavla Vermeša bola nahrávka dokonale zostrihaná z jeho iných vyjadrení, preto podal hneď dopoludnia trestné oznámenie. „Dnes som podal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, počas volebného moratória bola šírená vykonštruovaná zvuková nahrávka, ktorá má za cieľ hrubo vstúpiť do volebnej súťaže 프레디의 피자가게1 다운로드. Piešťanská chobotnica ukázala svoju silu, manipulácia verejnej mienky nepozná hraníc. Ten kto vyrobil, takýto podvrh sleduje len jedno, aby ste Vy voliči k voľbám nešli a keď išli, tak volili toho, ktorého Vám posunuli médiá 멜론 dcf 다운로드. Médiá nesmú určovať, kto bude toto mesto zastupovať nasledujúce obdobie,“ napísal v piatok podvečer na svojom facebookovom profile Pavol Vermeš a priložil potvrdenie o podaní trestného oznámenia Loblox for free. Miloš Tamajka, ktorý by sa podľa nahrávky mal dopustiť korupčného správania, reagoval: „Mojej osoby sa tieto spravodajské hry netýkajú Temple Shima. Nenechám sa zatiahnuť do scenára protikandidátov, ktorí budu znášať následky takýchto konaní.“

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

V piatok dopoludnia počas moratória zverejnil na svojom webe článok o nahrávke Piešťanský týždeň pod titulkom „Redakcia disponuje nahrávkou, ktorá má usvedčovať dvoch kandidátov z korupcie“, ako jediný z piešťanských médií deň pred voľbami windows 7 windbg. V prvej verzii článku, ktorá bola zverejnená dopoludnia, napísal: „Zo zvukovej nahrávky vyplýva, že toto korupčné správanie sa týka dvoch súčasných kandidátov na post primátora.“ Konkrétne mená, ani priamo nahrávku nezverejnil s tým, že je volebné moratórium Ulleungdo l download. V piatok večer sa na webe objavila aktualizácia článku s informáciami, že Pavol Vermeš podal trestné oznámenie, ale aj s URL adresou nahrávky a potvrdením o podaní trestného oznámenia Pavlom Vermešom Hancom Office neo. V článku, pod ktorým je podpísaný šéfredaktor Jozef Vojčiniak sa ďalej uvádza: „Po našom vypočutí informácií, ktoré v nahrávke odzneli, v pondelok podáva trestné oznámenie aj redakcia Piešťanského týždňa, avšak v našom prípade za podozrenia z korupcie, konkrétne za vyberanie finančných prostriedkov za udelenie pracovnej pozície, ale aj korupcie pri zadávaní verejných zákaziek“.

Nahrávka sa medzičasom šírila aj sociálnymi sieťami, aktuálne je už zmazaná.
-th-

REKLAMA