Úvod Novinky Dotlačí piešťanské krídlo boby až na olympiádu v Pjongčangu?

Dotlačí piešťanské krídlo boby až na olympiádu v Pjongčangu?

REKLAMA

Slovenskému štvorbobu sa vďaka vynikajúcim výkonom predbežne podarilo vybojovať cennú olympijskú miestenku do juhokórejského Pjongčangu, federáciu ešte čaká záverečná kontrola my Dawn. V drese našej reprezentácie sa počas sezóny predstavil na krídle aj Piešťanec Ladislav Noskovič, ktorý zároveň pôsobí ako podpredseda Slovenského zväzu bobistov 애프터스쿨 뱅 다운로드. Tím zastrešený pod Vojenským športovým centrom Dukla Banská Bystrica bodoval vo viacerých pretekoch Európskeho pohára a rozhodnutie o jeho účasti na základe výsledkov zo strany Medzinárodnej bobovej a skeletonovej federácie padlo 14 내부자들 오리지널 다운로드. januára. Definitíva padne až 19. januára po kontrole splnenia všetkých kritérií.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Slovenských bobistov v prípade ich splnení čaká účasť už na piatej olympiáde, doposiaľ sa predstavili v Salt Lake City 2002, Turíne 2006, Vancouveri 2010 a Soči 2014. Štvorica v zložení Radek Matoušek, Vladimír Šimík, Lukáš Kožienka a Jakub Fendek nastúpila v záverečných pretekoch 8 프렌즈 전시즌 다운로드. kola na pretekoch v nemeckom Winterbergu a vybojovať sa im podarilo šiestu priečku, čo zároveň predstavuje ich najlepšie umiestnenie v aktuálnej sezóne Download avplayer. Počas ôsmich štartov skončili naši bobisti až päťkrát v prvej desiatke. Slovenská posádka štvorbobu nakoniec podľa predbežného opatrenia obsadila 27 패션시티 mr 다운로드. miesto v rebríčku spomedzi tridsiatich tímov a s veľkou pravdepodobnosťou sa predstaví medzi najlepšími na Zimných olympijských hrách v Pjongčangu 해피 메리 다운로드.

„Zo zisku olympijskej miestenky máme obrovskú radosť Markdown Editor. Chalani svojimi výkonmi počas sezóny veľmi príjemne prekvapili, sami nečakali také skvelé výsledky. Už pred záverečnými pretekmi vo Winterberu sme vedeli, že ak nič nepokazia, tak by im olympijská nominácia v štvorboboch nemala ujsť hand simulator 다운로드. Napokon skončili v redukovanom rebríčku na 27. mieste. Konečná štvrtá priečka v Európskom pohári je výborné umiestnenie. V tomto seriáli sa body do olympijskej kvalifikácie zbierali najťažšie, no chalani v náročnej konkurencii obstáli pads 9.3 다운로드. Treba vyzdvihnúť aj výkony pilota Matoušeka, ktoré boli kľúčové,“ povedal pre Tlačovú agentúru Slovenskej republiky vedúci realizačného tímu bobistov Igor Kováč.

XXIII. Zimné olympijské hry v juhokórejskom Pchjongčchangu odštartujú 9. februára 2018 a ak kontrola splnených kritérií dopadne podľa očakávaní budeme môcť povzbudzovať aj našich bobistov.

-red/Zdroj: dennikn.sk, TASR, sme.sk/Foto: Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica-

REKLAMA