Úvod Aktuality Na letisku núdzovo pristálo lietadlo – hasiči trénovali likvidáciu požiaru

Na letisku núdzovo pristálo lietadlo – hasiči trénovali likvidáciu požiaru

REKLAMA
GM Dental Zubar

V stredu 10. apríla sa na piešťanskom letisku uskutočnilo taktické cvičenie piešťanských hasičov spoločne s letiskovými hasičmi Fortune Harmony. Zamerané bolo na likvidáciu požiaru potom, čo núdzovo pristálo lietadlo L-410 na ploche letiska a na vyhľadávanie parašutistov, ktorí vyskočili z lietadla 뫼신사냥꾼 다운로드.

„Cieľom bolo preveriť akcieschopnosť jednotky Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch s spolupráci s hasičskou jednotkou letiska a zamestnancami SVP Piešťany winhex 다운로드. Preverili a precvičili sme tiež súčinnosť spolupráce s operačným strediskom integrovaného záchranného systému v Trnave. U veliteľa zásahu, veliteľov zásahových úsekov a zasahujúcich príslušníkov sme sa zamerali na zdokonalenie činností, ich praktických  návykov ako spôsob riadenia, rozhodovania, nasadzovania síl a prostriedkov v súčinnosti z inými zložkami, ako aj zručnosti pri samotnom vykonávaní zásahových činností,“ informoval vedúci taktického cvičenia  Ladislav Noskovič z OR HaZZ v Piešťanoch glass ball mp3.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Celkovo sa na cvičení zúčastnilo 12 profesionálnych hasičov a 6 hasičov ZHZ Letisko Piešťany a.s. „Cieľ cvičenia bol splnený itus ingang computer. Hasičské jednotky si aj vďaka tomuto cvičeniu znova pripomenuli pravidlá pohybu na letiskovej ploche ako aj spoločný postup a metodiku v prípade ostrého výjazdu Free Matrap. Z pohľadu nadchádzajúcich akcií na ploche letiska hodnotím toto cvičenie ako úspešné a profesionálne zvládnuté pre všetky zúčastnené jednotky,“ dodal L 나눔명조 다운로드. Noskovič.

-red- Foto: HaZZ Piešťany

 

REKLAMA