Úvod Novinky Cyklistika: Zemanovi sa na Downmalle v Prahe nedarilo, vyhral jeho tímový kolega Lebl

Cyklistika: Zemanovi sa na Downmalle v Prahe nedarilo, vyhral jeho tímový kolega Lebl

REKLAMA
Esesko

Piešťanský cyklista Filip Zeman sa zúčastnil posledného kola seriálu zjazdov Downmall Tour 2016 v obchodných centrách. V Prahe sa mu však v sobotu 20 빨간약 다운로드. februára nedarilo a skončil na 22. mieste. Naopak darilo sa jeho tímovému kolegovi z CTM Racing Teamu, českému pretekárovi Martinovi Leblovi, ktorý pražský Downmall vyhral 언터처블 영화 다운로드.

downmall2Po bratislavskom Downmalle, kde sa Filip Zeman umiestnil najlepšie zo všetkých Slovákov,  na 12 Two Heart2. mieste, sa mu na poslednom preteku seriálu zjazdov v obchodných centrách nedarilo. V Prahe sa mu po chybe nepodarilo postúpíť z prvého kola kvalifikácie 청년경찰 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Hneď v prvej jazde som na druhých eskalátoroch dostal šmyk a trafil som rukou zábradlie, ktoré má rozhodilo a spomalilo natoľko, že som sa rozbiehal skoro z nuly, stratený čas som sa pokúšal nahnať kde sa dalo, ale už to nevyšlo,“ opísal Filip Zeman turbo vpn. Zostrih jeho jazdy nájdete tu.

„Jazdilo sa super, a keďže minulý rok som videl po prvýkrát Downmall práve v Prahe, tak som sa tam tešil najviac z celej tour 쥐가 백마리 다운로드. Trať bola vyladená do poslednej bodky a mohli sme vidieť aj nejaké nové prekážky. Atmosféra bola fakt hustá – veľa fanúšikov popri celej trati hecovalo jazdcov počas celých pretekov 정령왕 엘퀴네스 다운로드. V Čechách sa Downmall narodil, takže z celej tour tu býva vždy najviac ľudí,“ opísal piešťanský zjazdár.

downmallVeľký úspech zaznamenal v Prahe Zemanov spolujazdec z CTM Racing Teamu Martin Lebl, ktorý sa stal víťazom pretekov.Pražský zjazd v obchodnom centre Arkády vyhral súverénne, keďže bol najrýchlejší v oboch kvalifikačných kolách i finálovej jazde 취영롱 다운로드. Lebl tak zaznamenal druhé pódiové umiestnenie v tomto ročníku Downmallu, v Budapešti skončil na treťom mieste.

“Som rád, že to Martin dal a vyhral Downmall u neho doma v Čechách, celý čas do toho dával maximum a bolo to vidieť aj na bezchybnej finálovej jazde,” chválil Zeman svojho tímového kolegu. Český pretekár išiel v Prahe plynule, čisto a so svojimi jazdami bol spokojný 국제시장 영어자막 다운로드. Tiež prezradil, ako sa snažil nahnať čas oproti ostatným: „Zrýchľoval som hlavne v zákrutách, ktoré som si nadchádzal a podraďoval som.“

downmall4„Pocit z výhry je vždy najlepší iptime searcher! Nič som nevnímal, iba som si užíval ten pocit. Ešte k tomu tam bola celá moja rodina, kamaráti a mnoho ďalších ľudí, ktorí mi veľmi fandili a bola tam výborná atmosféra,“ tešil sa z výhry Martin Lebl.

Po poslednej zastávke Downmallu v Prahe čaká pieštanského zjazdára Filipa Zemana séria pretekov svetového pohára: „Pomaly už sa blížia aj zjazdové preteky, na ktoré sa už veľmi teším, na prvé kolo svetového pohára by sme mali ísť už 10. apríla do francúzskych Lúrd, a potom už začne celý kolobeh pretekov po celom svete.“

Text a foto: Martin Sarvaš

REKLAMA