Úvod Novinky Piešťanský zjazdár Filip Zeman vybojoval piate miesto na Majstrovstvách Európy

Piešťanský zjazdár Filip Zeman vybojoval piate miesto na Majstrovstvách Európy

REKLAMA
Esesko

CTM Racing Team spolu s dvomi piešťancami Lukášom Učňom a Filipom Zemanom sa zúčastnili počas posledného augustového víkendu Majstrovstiev Európy v zjazde na horských bicykloch v poľskej Wisle nplayer 영상 다운로드. Najlepšie z tímu sa umiestnil Filip Zeman, ktorý skončil v junioroch na piatom mieste. Učeň skončil v kategórii Elite na 28. mieste.

1_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Mladý Piešťanec opísal, ako prebiehali majstrovstvá vo Wisle: „Tri dni tvrdého jazdenia preverili každého jazdca a veru bolo koho Naver Baseball Download. Zúčastnili sa aj tí najlepší jazdci Európy a vedeli sme, že to nebude také ľahké. Našťastie všetky pády, defekty a technické problémy s bicyklom som si vyskúšal ešte v tréningoch a v závodný deň som sa mohol sústrediť už len na jazdenie.“

3_resize

„Celé 3 dní sme mali slnečné a horúce počasie a nebolo tomu inak ani v nedeľu, už sme len čakali na divákov, ktorí boli v Poľsku super a vedia urobiť okolo trate nezabudnuteľnú atmosféru Shinhan Bank ezplus for mac download. Svoju semifinálovú jazdu sa mi podarilo zajazdiť na ôsme miesto a vedel som, že vo finále musím zrýchliť. Vo finále išlo všetko ako malo až na pár chybičiek, ktoré už nenapravím, ale nakoniec je z toho piate miesto, za čo som rád schedule. Sezóna sa nám pomaly končí a mňa už čaká len pár závodov, medzi ktorými sú aj Majstrovstvá sveta.“

4_resize5_resize

„Trať vo Wisle mám rád, páči sa mi, takže som sa na majstrovstvá Európy naozaj tešil lightroom 5. Vyšlo nám aj počasie, takže trať bola upravená a suchá. Celý víkend sa mi jazdilo dobre, ale bohužiaľ v nedeľu som sa nedokázal dostať do takého tempa, akého by som chcel, čo sa ukázalo aj na výsledku Download the documentary 3 days. Chcel som sa umiestniť aspoň do 20. miesta, no nakoniec som skončil až 28.,“ konštatoval Lukáš Učeň.

8_resize

Z CTM Racing Teamu sa v kategórii Elite umiestnil na 11 Pictogram ai download. mieste Čech Ondřej Štěpánek a hneď za ním na 12. mieste jeho krajan Martin Lebl.

11_resize 14 (3)_resize14 (10)_resize14 (7)_resize14 (9)_resize14 (6)_resize14 (4)_resize12_resize14 (8)_resize6_resize

-TS CTM/Foto: Likáš Navrátil-

REKLAMA