Úvod Šport Beh Zlatým vrchom – padli oba traťové rekordy

Beh Zlatým vrchom – padli oba traťové rekordy

REKLAMA

V nedeľu 3. júla sa milovníci behu stretli na druhom kole piešťanského pohára v lesnom behu. Podujatia Beh Zlatým vrchom sa zúčastnilo aj napriek nepriazni počasia 72 pretekárov baretail. V mužskej i ženskej kategórii padli traťové rekordy.

[singlepic id=15987 w=320 h=240 float=left]Na štart nad vodnou nádržou Striebornica sa postavilo najskôr v jednotlivých detských kategóriach 37 pretekárov od najmenších sotva štvorročných až po starších žiakov do 15 rokov society poster template. V kategóriách dospelých sa podarilo prekonať mužský aj ženský traťový rekord. Čas 46:03 min Renáty Klčovej z minulého roka prekonala Katarína Drahovská časom 44:25 min 윈도우10 블루투스 드라이버 다운로드. Minuloročný mužský najlepší čas Ervína Páleníka 40:11 min zlepšil tento rok o viac ako minútu Kamil Vyhnička z klubu Manín Považská Bystrica WhaleY. V daždi zabehol 9600 metrov dlhú trať s prevýšením 370 metrov za 39:07 min.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Pozriete si fotogalériu a kompletné výsledky:

[nggallery id=889]

Predškoláci do 6 rokov 115 m
1Dominik Jánošík2005Bánovce nad Bebravoubez merania času
2Ondrej Remiš2005AŠK Slávia Trenčín
3Matúš Kubala2006TJ Družba Piešťany
Ondrej Valach2005Piešťanyďalší bez poradia
Oliver Valach2008Piešťany
Jonatán Drobný2005Piešťany
Lukáš Plačko2005Brezová pod Bradlom
Vincent Valko2008Piešťany
Predškoláčky do 6 rokov 115 m
1Kristína Trgová2004Bratislavabez merania času
2Veronika Karabová2005AK Bojničky
3Andrea Ciklaminiová2006ŠBR Piešťany
Eliška Drahovská2007ŠBR Piešťanyďalší bez poradia
Viktória Trgová2006Bratislava
Patrícia Bitarovská2006Piešťany
Linda Plačková2006Brezová pod Bradlom
Olívia Valková2005Piešťany
Emma Račáková2008Stupava
Mladší školáci do 10 rokov 800 m
1Benjamín Drahovský2001ŠBR Piešťany02:43
2Benedikt Jánošík2003Bánovce nad Bebravou03:00
3Daniel Borovský2001Brezová pod Bradlom03:00
4Michal Remiš2003AŠK Slávia Trnava03:06
5Timotej Drahovský2004ŠBR Piešťany03:18
6Dominik Bitarovský2004Piešťany03:29
Mladšie školáčky do 10 rokov 800 m
1Soňa Ciklaminiová2003ŠBR Piešťany03:12
2Erika Ábelová2001Družba Piešťany03:28
3Ema Kubalová2004TJ Družba Piešťany03:44
4Tamarka Trnavská2002Ducové04:02
5Emka Bíliková2004Piešťany04:02
6Viktória Bitarovská2002Piešťany04:23
Starší školáci do 15 rokov 1200 m
1Tadeáš Drahovský1997ŠBR Piešťany03:40
2Michal Karaba1998AK Bojničky03:56
3Tomáš Remiš2000AŠK Slávia Trenčín04:32
4Matúš Remiš1998AŠK Slávia Trenčín04:39
Staršie školáčky do 15 rokov 1200 m
1Zuzana Karabová2000AK Bojničky03:58
2Lýdia Drahovská1999ŠBR Piešťany04:11
3Zuzana Ábelová1999Piešťany04:35
4Zuzana Ciklaminiová2000ŠBR Piešťany04:42
Juniori do 20 rokov 9600 m
Juniorky do 20 rokov 9600 m
1Zuzana Karabová2000AK Bojničky56:11
2Adriana Kostrová1993Myjava56:52
Muži A 9600 m
1Kamil Vyhnička1979Manín Považská Bystrica39:07
2Martin Vrábel1977Piešťany39:53
3Miroslav Trnavský1975Ducové42:11
4Martin Plačko1976Brezová pod Bradlom42:22
5Andrej Holovič1975James Piešťany43:39
6Tomáš Wiebauer1977VK Tatran Karlova Ves BA44:29
7Martin Marko1973Manín Považská Bystrica45:49
8Michal Poláčik1981Madunice46:38
9Dušan Knap197646:40
10Martin Safko1982Utekávači Piešťany49:59
11Ján Ciklamini1975ŠBR Piešťany54:20
12Kamil Valko1975Piešťany55:26
13Alexander Štefečka1976Piešťany55:30
14Ján Remiš1974Fešák Team Trnava56:44
Muži B od 40 rokov 9600 m
1Ervin Páleník1962Trenčín39:43
2Roman Babulic1967Topoľčany42:59
3Daniel Kunic1968Piešťany44:04
4Andrej Bábsky1969Piešťany45:54
5Viliam Michálek47:58
6Jozef Oprchal1963Čachtice49:02
7Peter Orihel1967OBS Drahovce52:43
8Luboš Školek1971Horné Orešany54:45
9Roman Karaba1971BK Slimáci56:15
Muži C od 50 rokov 9600 m
1Miroslav Kováč1952Trenčín42:02
2Stanislav Ďuriga1952Trenčín45:56
3Ján Varmuža1952Brezová pod Bradlom57:06
Muži D od 60 rokov 9600 m
1Anton Dobrodenka1948ŠKK Lednické Rovne48:59
2Ivan Fiamin1941Slávia STU Bratislava59:04
Ženy E 9600 m
1Veronika Kováčová1987Trenčín52:04
Ženy F od 35 rokov 9600 m
1Katarína Drahovská1975ŠBR Piešťany44:25
2Gabriela Plačková1976Brezová pod Bradlom54:27
3Andrea Orihelová1972OBS Drahovce56:11
Nordic Walking 15200 m
1René Bábela1959Slovak Forest Gump Klub2:00:00
2Ladislav Pour1951Bratislava2:07:00

 

 

 

REKLAMA