Úvod Novinky Beh oslobodenia Kálnice aj s domácim gulášom a sprievodnou kamerou je tu

Beh oslobodenia Kálnice aj s domácim gulášom a sprievodnou kamerou je tu

REKLAMA

V sobotu 6. apríla ožije kálnická hlavná cesta súťaživými bežcami. Beh oslobodenia Kálnice sa po prvý raz konal v roku 1946. Aktuálne tiež 5,5 kilometrová trasa povedie po hlavnej ceste z Kálnice do Rakoľúb a späť pri úplnej uzávierke vozovky Cat gamesed. Žiacka kategória je opäť s dĺžkou trate 1500 m.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

„Prebehnite sa po ceste, po ktorej bežne chodia autá a zažite atmosféru bežiacich vojakov spred 70 rokov s kamerou pred vami.“ pozývajú organizátori 이클립스 메이븐 다운로드. Registrácia bude prebiehať do 13:00 h v miestnom kultúrnom dome. Výstrel zo štartovej pištole zaznie o 13:30 h.

Štartovné pre kategóriu dospelých je 8 eur, pre žiacku kategóriu 3 eurá fastboot 다운로드. Pre všetkých bežcov budú pripravené medaily. Na víťazov v jednotlivých kategóriách čakajú pamätné poháre. Absolútny víťaz dostane navyše špeciálnu cenu 구글 크롬 설치파일 다운로드. Občerstvenie bude zabezpečené počas celej akcie, štartovné zahŕňa porciu domáceho gulášu po pretekoch.

Organizátormi podujatia Beh oslobodenia Kálnice sú Nové Mesto nad Váhom, obce Kálnica a Kočovce, firma Snowca sro, ktoré srdečne pozývajú priaznivcov behu na obľúbené podujatie 고속도로 표지판 다운로드. Minulých ročníkov sa zúčastnilo spolu vyše 230 bežcov legal copper code.

Online prihlásenie tu.
-inf-

REKLAMA