Úvod Aktuality Podpaľač úradoval – horelo desať plastových kontajnerov

Podpaľač úradoval – horelo desať plastových kontajnerov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 4. apríla vo večerných hodinách mali piešťanskí hasiči plné ruky práce s hasením smetných kontajnerov. Úradoval podpaľač Download arcgis. Celkovo išlo o štyri požiare, pri ktorých horelo jedenásť nádob.

„Hasiči z Piešťan boli vyslaní k požiarom kontajnerov na uliciach A ghost64 exe 다운로드. Hlinku a Lipová. Prvý požiar bol ohlásený krátko po 20.30 hod., ďalší krátko pred 21.00 hod. a ďalšie dva krátko pred 22.30. Celkovo išlo o požiar 10 plastových kontajnerov a jedného kovového kontajnera na textil 댄스 곡 다운로드. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou,“ informovala Júlia Kedrová z KR Hasičského a záchranného zboru v Trnave picassa web album. Udalosti boli dokumentované mestskou a štátnou políciou.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V tomto roku už horeli kontajnery v Borovciach, Trebaticiach a vo Veselom, pričom išlo vždy o úmyselné podpálenie Kakao Talk Emoji. V Piešťanoch to boli včera prvé požiare v tomto roku. Podľa hovorkyne hasičov sa požiare kontajnerov objavujú každoročne.

„Polícia v Piešťanoch začala vo veci trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci 교토 지도 다운로드. Takýto prípad, kedy zhoreli na jednom mieste viaceré kontajnery, eviduje polícia po dlhšej dobe. Na objasnení prípadu polícia intenzívne pracuje,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave Download 3D Driving Class.

-th- Foto: -lš-

REKLAMA