REKLAMA

„História, ktorá nás spája“. S takýmto podtitulom sa bude niesť celá tohtoročná turistická sezóna na hradoch Beckov, Čachtice a Plaveckom hrade 쿠우 게임 다운로드. Uzavreli totiž jedinečnú spoluprácu, aká sa na Slovensku len tak nevidí.

Slávnostné otvorenie sezóny v Beckove a Čachticiach sa začne víkendovým podujatím Tri kľúče pre Katarínu, ktoré vďaka svojmu autentickému dobovému príbehu prepája všetky tri hrady Download the calendar for 2016. Spoznajte strastiplný príbeh mladej Kataríny z rodu Stiborovcov a pomôžte jej získať späť jej panstvo.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Pre deti sú pripravené dobové hry, ale aj skvelá kráľovská čokoláda 신세계 앱 다운로드. Tešiť sa môžete aj na šermiarov, razbu mincí či písanie kráľovskej depeše. Staňte sa stredovekým poštárom, preneste list z hradu Beckov na Čachtický hrad alebo opačne a získajte dukát kráľa Žigmunda Luxemburského 윈도우 putty 다운로드.

Na hradoch prestavia aj novú bankovku

Počas tohto víkendu sa uskutoční aj prestavenie suvenírovej bankovky v nominálnej hodnote 0 € s motívom Beckovského a Čachtického hradu 강철 서신 다운로드. Prvá aukcia na Čachtickom hrade prebehne o 13.00 a druhá o 16.00 na Beckovskom hrade (hradná kaplnka).

Tohtoročnou novinkou je aj špeciálna Výstava stredovekého kúpeľníctva a lekárstva v priestoroch Beckovského hradu, ktorú pre vás otvoria už v sobotu 6 nuke 10 다운로드. apríla. Lákadlom je aj tradičné hľadanie veľkonočných vajíčok na Beckovskom hrade, ktoré si môžete vychutnať počas celých sviatkov od 19 김약국의 딸들 책 다운로드. do 22. apríla.

TS

REKLAMA