REKLAMA

„História, ktorá nás spája“. S takýmto podtitulom sa bude niesť celá tohtoročná turistická sezóna na hradoch Beckov, Čachtice a Plaveckom hrade 쿠우 게임 다운로드. Uzavreli totiž jedinečnú spoluprácu, aká sa na Slovensku len tak nevidí.

Slávnostné otvorenie sezóny v Beckove a Čachticiach sa začne víkendovým podujatím Tri kľúče pre Katarínu, ktoré vďaka svojmu autentickému dobovému príbehu prepája všetky tri hrady Download the calendar for 2016. Spoznajte strastiplný príbeh mladej Kataríny z rodu Stiborovcov a pomôžte jej získať späť jej panstvo.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Pre deti sú pripravené dobové hry, ale aj skvelá kráľovská čokoláda 신세계 앱 다운로드. Tešiť sa môžete aj na šermiarov, razbu mincí či písanie kráľovskej depeše. Staňte sa stredovekým poštárom, preneste list z hradu Beckov na Čachtický hrad alebo opačne a získajte dukát kráľa Žigmunda Luxemburského 윈도우 putty 다운로드.

Na hradoch prestavia aj novú bankovku

Počas tohto víkendu sa uskutoční aj prestavenie suvenírovej bankovky v nominálnej hodnote 0 € s motívom Beckovského a Čachtického hradu 강철 서신 다운로드. Prvá aukcia na Čachtickom hrade prebehne o 13.00 a druhá o 16.00 na Beckovskom hrade (hradná kaplnka).

Tohtoročnou novinkou je aj špeciálna Výstava stredovekého kúpeľníctva a lekárstva v priestoroch Beckovského hradu, ktorú pre vás otvoria už v sobotu 6 nuke 10 다운로드. apríla. Lákadlom je aj tradičné hľadanie veľkonočných vajíčok na Beckovskom hrade, ktoré si môžete vychutnať počas celých sviatkov od 19 김약국의 딸들 책 다운로드. do 22. apríla.

TS

REKLAMA