Úvod Samospráva Cibulkovej je smutno, keď mladí hovoria „skapal tu pes“

Cibulkovej je smutno, keď mladí hovoria „skapal tu pes“

REKLAMA
GM Dental Zubar

Vo štvrtok 23. septembra usporiadala tlačovú konferenciu na terase hotela Pavla, na ktorej oznámila oficiálne svoju kandidatúru na primátorský post Piešťan, poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cibulková 언더시티 다운로드. Do zápolenia s ostatnými kandidátmi vstupuje s mandátom svojej materskej strany SDKÚ-DS a podporou strán KDH a Most – Híd.

„O dôveru sa idem uchádzať po zodpovednom uvažovaní a najmä po veľkom počte rozhovorov, podnetov a povzbudení od ľudí Windows me download. Som z Piešťan, ja som sa v Piešťanoch

narodila, odtiaľto pochádzajú moji rodičia, starí rodičia. Ja som tu vyrastala, vyštudovala som tu, vydala sa, vychovávala som tu svoju dcéru a v Piešťanoch som doma 섹션tv 다운로드. Ešte si pamätám, keď v uliciach mesta dýchala tá winterovská tradícia, keď nám ostatné mestá závideli atraktivitu nášho mesta. Keď boli ulice plné turistov, keď hotely, reštaurácie a kaviarne plné hostí, keď Eva praskala vo švíkoch 조조전 mod 다운로드. V poslednom období ako kedy sme strácali tieto naše atraktivity, akoby sa Piešťany strácali z mapy atraktívnych miest Slovenska, akoby nám dochádzal dych, energia, entuziazmus 윈도우 커서 다운로드. Myslím si a pri stretnutí s občanmi som to počúvala, akoby sa Piešťany nerozvíjali v mnohých smeroch ako by sa mohli a ako by sa mali,“ povedala Katarína Cibulková na margo svojho rozhodnutia kandidovať na post primátora mesta Super China download. „Je paradoxné keď sa hrdíme titulom kúpeľného mesta a v meste nám chýba kúpalisko. Myslíme si, že Piešťany by mali viac využívať prostriedky z eurofondov, pretože teraz je ten najvyšší čas 그대라는 사치 다운로드. Čas dokedy budeme môcť čerpať tieto prostriedky sa nezadržateľne blíži,“ konštovala Katarína Cibulková, ktorá je takzvanou „superposlankyňou“, keď je členkou Národnej rady SR, poslankyňou VÚC a taktiež poslankyňou mestského zastupiteľstva v Piešťanoch 콜 오브 듀티 무료 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Za svoje priority považuje podporu cestovného ruchu a služieb, zlepšenie spolupráce s kúpeľmi, skvalitnenie sociálnej a zdravotnej starostlivosti, riešenie rekonštrukcie krajinského mosta a podporu detí, mladých ľudí a športu youcam 다운로드. „Aj keď to hovorím na koniec, moja veľká priorita sú mladí Piešťanci. Som smutná, keď počúvam rozhovory mladých, ktorí hovoria „skapal tu pes“ Sledge 192 downloads. Je na nás, aby nám naši mladí neodchádzali, aby sa po vysokoškolských a stredoškolských štúdiach vracali, aby sme im vytvárali pracovné príležitosti, aby sme zatraktívnili Piešťany tak, aby im poskytovali dostatok kultúrnych, športových, spoločenských podujatí, aby Piešťany pre nich boli

moderné,“ dodala kandidátka na post hlavy mesta, ktorá sa tiež vyjadrila, že si je vedomá, že si stanovila mnoho úloh a nezvládne ich sama. Preto sa vraj v súčastnosti kreuje tím odborníkov, ktorí budú mať na starosti jednotlivé oblasti, ktoré sú prioritou v primátorskom programe.

Strana SDKÚ-DS sa podľa Cibulkovej snažila spojiť pravicové politické spektrum v Piešťanoch a dohodnúť sa zo všetkými relevantnými stranami. Napokon sa podarilo dohodnúť trojkoalíciu SDKÚ-DS, KDH a Most-Híd, ktorá okrem podpory spoločného kandidáta na post primátora, postaví aj spoločných kandidátov do mestského zastupiteľstva. Strana SaS podľa vyjadrení, ktoré odzneli na tlačovej konferencii, nateraz nebude podporovať žiadneho z kandidátov na post primátora.

K otázke, či by sa Katarína Cibulková, ktorá je najväčšou absentérkou v súčasnom piešťanskom mestskom zastupiteľstve, vzdala v prípade zvolenia za primátorku, niektorého z jej poslaneckých postov povedala, že nad tým bude uvažovať až keď by sa to stalo realitou. Podľa nej, je však viacero poslancov NR SR, ktorí boli zároveň aj primátormi a nevidí v tom problém. Vraj je to naopak na prospech veci.

Autor: ht  Foto: hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič

REKLAMA