Connect with us

Novinky

Vianočný darček v podobe relaxu pri thajskej masáži vyhrávajú…

Published

on

Reklama
Reklama

Ak ste sa zapojili do vianočnej súťaže o Candella masáž v salóne Thai Massage Piešťany,  určite ste už netrpezliví, na koho sa usmialo šťastie a kto si bude môcť dopriať hodinovú exkluzívnu masáž v cene 49 eur. Na súťažný email sme dostali niekoľko desiatok odpovedí, z ktorých sme vyžrebovali dvoch výhercov.

candela_retus[1]

Sú nimi Alena Kertészová a Juraj Pavelka. Výhercov ohľadom podrobností o prebratí poukážok budeme kontaktovať emailom.

Ostatní môžete ešte stále využiť jedinečnú vianočnú akciu na nákup masáží, keď pri kúpe jednej, druhý dostanete s 50% zľavou.

Reklama

vianoce_uvod[1]

Thai Massage Piešťany vám ponúka príležitosť zbaviť svoje telo únavy, stresu, napätia a bolesti v útulnom prostredí pomocou zázračných rúk thajských terapeutiek vyškolených a certifikovaných priamo v ich rodnom Thajsku.

Tradičná thajská masáž je jedným z najstarších liečebných postupov na svete. Korene tejto liečebnej metódy siahajú do r. 2500 p.n.l a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované. Dnes jej právom patrí TOP priečka medzi rôznymi masážnymi postupmi a technikami.

Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných energetických dráh. Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Thajská masáž prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

PR

 

Populárne články