REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hľadáte zaujímavý vianočný darček? Využite obľúbenú vianočnú akciu na nákup masáží a zároveň môžete jednu aj vyhrať. Zapojte sa do vianočnej súťaže a zbavte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych únavy, stresu, napätia, či bolesti, vďaka Candella masáži v salóne Thai Massage Piešťany Seoul National University Lifelong Education Institute. Stačí správne zodpovedať našu otázku, mať trošku šťastia a hodinová exkluzívna masáž v cene 49 eur môže byť vaša.

candela_retus[1]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Thai Massage Piešťany vám ponúka príležitosť zbaviť svoje telo únavy, stresu, napätia a bolesti v útulnom prostredí pomocou zázračných rúk thajských terapeutiek vyškolených a certifikovaných priamo v ich rodnom Thajsku Papago voice download.

Tradičná thajská masáž je jedným z najstarších liečebných postupov na svete. Korene tejto liečebnej metódy siahajú do r. 2500 p.n.l a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované 유튜브 거울모드 다운로드. Dnes jej právom patrí TOP priečka medzi rôznymi masážnymi postupmi a technikami.

Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných energetických dráh 팡파레 다운로드. Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva 몰디뷰 앱 다운로드. Thajská masáž prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Súťažná otázka:
Napíšte, v ktorom hoteli sa nachádza masážny salón THAI Massage Piešťany 갓오브 곡괭이 다운로드?

Cena: Dvaja výhercovia získajú poukážku na 60-minútovú – Candella masáž, čiže masáž olejovou sviečkou, v hodnote 49 eur 사랑해 파리 다운로드.

Podmienky súťaže: Odpovede posielajte na emailovú adresu – sutaz@pnky.sk do 20. decembra. Mená výhercov zverejníme 21 역도요정 김복주 1화 다운로드. decembra.

vianoce_uvod[1]

PR

 

REKLAMA