Connect with us

Novinky

Nenechajte si v lete z vašej zimnej záhrady urobiť skleník

Published

on

Reklama

Zasklené posedenie pri rodinnom dome je určené na celoročné užívanie a s tým je treba počítať. Zatiaľ čo vykúriť tento priestor sa dá pomerne ľahko, ochrániť ho pred prehrievaním bez vonkajšieho tienenia je vďaka veľkým preskleným plochám takmer nereálne. Pre zimné záhrady, ale aj rôzne pergoly a altánky pritom existuje ideálne riešenie v podobe screenových roliet.

Stavte na priehľadné vonkajšie rolety

Screeny fungujú hlavne vďaka dvom typom špeciálnych tkanín, ktoré dokážu čiastočne svetlo prepustiť, pohltiť a odraziť. Pod značkou Minirol nájdete screenové rolety z modernej, veľmi odolnej a trvanlivej tkaniny Serge alebo Soltis. Obe látky sú zložené zo sklených alebo polyesterových vlákien s ochrannou PVC vrstvou, ktorá zaručuje ich jednoduchú údržbu. Látky sú perforované, a tak zaistia neprerušenú cirkuláciu vzduchu, dostatok svetla v pergole aj účinnú ochranu proti otravnému hmyzu, ktorý je inak bežnou súčasťou pobytu v záhrade.

Reklama

Používaním roliet ušetríte

Clony vytvárajú príjemnú tepelnú pohodu v priebehu celého roka. V lete zabránia prehrievaniu priestoru a pomôžu znížiť teplotu v interiéri o 3 – 7 °C vďaka odtieneniu až 95 % slnečného svetla a tepla. Screeny na oknách tak pomáhajú znížiť teplotu v miestnosti, čím zároveň šetria náklady na prevádzku klimatizácie až o 58 %.

Zlaďte tienenie so zvyškom domu

Zatienenie zimných záhrad od značky Minirol ponúka rozmanité farebné riešenia pre rám rolety a samotnú tkaninu. Pevné časti rolety výrobca v základnom vyhotovení ponúka v niekoľkých farbách, zaisťuje však aj lakovanie vo vlastnej práškovej lakovni vo Velkej Bíteši vo všetkých odtieňoch vzorkovnice farieb RAL. Tkaninu si vyberiete z ponuky 25 odtieňov. Screeny sa tak dajú ľahko zladiť s fasádou domu alebo dizajnom vonkajšieho posedenia.

Ak chcete zistiť viac informácií o vlastnostiach, montáži alebo farebnom zhotovení screenových clôn, pýtajte sa priamo výrobcu alebo napíšte dopyt na cenovú ponuku zdarma. Značka Minirol ponúka aj iné varianty tieniacej techniky pre váš dom, byt alebo chalupu.

Reklamný článok

Reklama

Populárne články