Úvod Aktuality Na Deň Zeme sa deti dotkli zeme aj toho, čo jej škodí

Na Deň Zeme sa deti dotkli zeme aj toho, čo jej škodí

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Žiaci piešťanských základných i materských škôl si užili vo štvrtok 19. apríla podujatie Deň Zeme v areáli Strednej odbornej školy záhradníckej a v Botanickej záhrade visual studio 2019 무료 다운로드. Budúci záhradníci so svojimi pedagógmi pripravili zaujímavú prehliadku rozkvitnutých sadov, skleníka a záhonov, doplnenú o zaujímavé informácie z meteorológie, ekológie, či botaniky ssl 다운로드.

Deti spoznávali ovocné stromy podľa kvetov, videli domček pre hmyz, prešli sa sadmi, kde práve kvitli čerešne, hrušky i jablone Download bootsect.exe. Mali možnosť vidieť skleník s kaktusmi a subropickými rastlinami, spoznávali drobné ovocie, naučili sa z čoho s skladá pôda a taktiež si do nej mohli zasadiť vlastnú rastlinku, ktorú si odniesli domov 101 Dalmatian downloads.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Spoznali rôzne druhy záhonov a rastlín, dozvedeli sa viac o separácii odpadu a na záver si mohli na trávnikoch Botanickej záhrady zašportovať či zahrať futbal If you really love mp3 downloads. Pripravené mali taktiež drobné občerstvenie a podľa výrazov tvári si dopoludnie areáli záhradníckej školy naozaj užili. Ako to vyzerala sa môžete pozrieť v našej fotoreportáži 크롬 캐스트 다운로드.


Text a foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA