Úvod Aktuality Vo Vrbovom majú prísť o prácu takmer tri stovky ľudí

Vo Vrbovom majú prísť o prácu takmer tri stovky ľudí

V polovici mája by vo Vrbovom mali prísť o prácu takmer tri stovky ľudí. Podľa informácií, ktoré prinieslo Vrbové Online má k 15.5 You can't download. spoločnosť Bodet & Horst prepustiť drvivú väčšinu zo svojich  približne 300 zamestnancov.

Spoločnosť od roku 2005 vyrába vo Vrbovom poťahy na matrace Download baby driver subtitles. Teraz by však mala podľa zverejnených informácií ukončiť v tomto podniku väčšinu svojich výrobných aktivít. Zastať má iba malá časť výroby, ktorej súčasťou je farbiareň produkujúca dym a zápach, na ktorý sa obyvatelia mesta najviac sťažujú 격동고딕 ttf 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Spoločnosť funguje v areáli bývalého závodu Trikota. V roku 2006 už zamestnávala 280 pracovníkov, pričom podľa zverejnených informácií mala do zariadení na začiatku investovať 10 miliónov eur evernote 다운로드.

V roku 2006 mala firma vo Vrbovom naplánovaný obrat 12 miliónov eur, o rok neskôr to už malo byť 20 miliónov. Podľa finstat.sk dosiahla spoločnosť v roku 2015 tržby 38,8 mil malware samples. eur.

V roku 2010 mala firma 450 zamestnancov a po schválení štátnej dotácie plánovala preinvestovať vo fabrike 14 miliónov eur a rozšíriť počet zamestnancov na 600 동영상 분할 다운로드.

-th- Zdroj: Vrbové Online

REKLAMA