Úvod Aktuality Rozprávkový karneval si deti užili, „rozprávkový park“ ich čaká v júni

Rozprávkový karneval si deti užili, „rozprávkový park“ ich čaká v júni

Sobotňajšie popoludnie 21. apríla patrilo rodinám s deťmi, ktoré si  užili karneval Materského centra Úsmev. Organizátori využili krásne počasie a karneval pripravili na nádvorí Mestského kultúrneho strediska 아일랜드 영화 다운로드. Drevené sochy Fiona so Shrekom, tak dokonale dotvárali rozprávkovú atmosféru.

Na karnevale mali silné zastúpenie Elzy a Anny z Ľadového kráľovstva, ale aj víly, princezné, či čarodejnice 한국 고전영화 다운로드. Na bezpečnosť podujatia dohliadali nielen rytieri, indiáni, spidermani, ale aj záchranné zložky policajt, hasič.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Deti sa zahrali s mnohými rozprávkovými bytosťami WeChat pc version. S Vodníkom Čľupkom a jeho ženou si pohadzovali ryby, kŕmili hladné žabky. S pirátmi si trénovali kondičku na prekážkovej dráhe Minecraft Pokemon Mode. Spolu s námorníkmi kŕmili Nema a iné morské živočíchy a Snehulienka ich učila triafať plechovice. Červená čiapočka ukazovala finty ako zhodiť čo najviac kolkov v tvare paliem Graph eq download. Víla deťom prezradila trik, ako sa z papiera dá vyrobiť krásny tulipán, ktorý si deti mohli odniesť na pamiatku z podujatia.


Deti sa vyjašili aj s farebným padákom a balónikmi 삼성 증권 hts 다운로드. A ako na každom správnom karnevale nechýbali ani konfetový dážď a poriadna tancovačka. A keďže naše deti vedia, že prírodu si musíme chrániť, tak zametanie konfiet poňali ako jednu veľkú zábavu centos 6.8 iso 다운로드. Každá zábava má však aj svoj koniec a veľmi si ceníme, že s balením podujatia pomáhali aj najmenší. Malí pomocníci boli odmenení balónikom a osobným rozlúčením od organizátorov ibis paint. A keďže nám všetkým bolo veľmi fajn, tak sme sa dohodli, že sa opäť uvidíme na Prechádzke rozprávkovým parkom, ktorá sa bude konať 16.6 Long Dark. 2018.

Veľké poďakovanie však patrí aj partnerom podujatia, bez ktorých by sme karneval nemohli pripraviť. Poďakovanie patrí: Mestu Piešťany, Trnavskému samosprávnemu kraju, Mestskému kultúrnemu stredisku, Slovenskej chránenej dielni Weekly Idol Warner One.

PhDr. Marcela Vrbová PhD. Foto: D. Dzurechová

REKLAMA